• امروز سه شنبه بیست و سوم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اوقاف استان همدان: کارشناسان اوقاف ۳ استان کشور در دوره آموزشی شرکت می‌کنند

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اوقاف استان همدان: کارشناسان اوقاف ۳ استان کشور در دوره آموزشی شرکت می‌کنند

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: دوره آموزشی کارشناسان ادارات اوقاف ۳ استان کشور در دانشگاه علوم قرآنی شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

 یک شنبه 16 مهر 1396   86  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، مرتضی نظری افلاک گفت: دوره آموزشی منطقه ای کارشناسان اوقاف در بخش های معاونت های حقوقی، ثبتی، فرهنگی و اجتماعی، اجارات و بهره وری اقتصادی به میزبانی دانشکده علوم قرآنی شهرستان ملایر برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه آموزش از محورهای اصلی فعالیت‌های سازمانی مجموعه اوقاف است، اظهار داشت: به منظور ارتقاء سطح مهارت های سازمانی کارشناسان ادارات اوقاف و امور خیریه دوره آموزشی تخصصی منطقه ای با حضور کارشناسان ادارات اوقاف و امور خیریه استان های همدان، مرکزی و لرستان در دانشگاه علوم قرآنی شهرستان ملایر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این دوره ها با هدف رشد و توسعه سرمایه های انسانی و افزایش دانش، آگاهی و مهارت در آموزش های تخصصی و شغلی برگزار می شود تا فراگیران بتوانند با فراگیری تکنیک های لازم، متناسب با تغییرات شغلی و مدیریتی بر کارایی خود بیفزایند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اوقاف و امور خیریه استان همدان تأکید کرد: در این دوره های آموزشی ۱۰۰ نفر از کارشناسان شرکت خواهند کرد.

وی ارائه گواهی پایان دوره از طرف سازمان اوقاف کشور، استفاده از مدرسان واجد صلاحیت کشوری را از موارد ابلاغی مورد تاکید در این دوره های آموزشی برشمرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار