• امروز سه شنبه بیست و سوم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان خبر داد: ثبت 10 هزار هکتار از اسناد مالکیت موقوفات همدان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان خبر داد: ثبت 10 هزار هکتار از اسناد مالکیت موقوفات همدان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ثبت 10 هزار هکتار از اسناد مالکیت موقوفات استان همدان خبر داد و گفت: تربت خانه بقعه متبركه امامزاده عبدالله(ع) همدان در مراحل اتمام عملیات عمرانی است

 دوشنبه 17 مهر 1396   102  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، پیش از ظهر امروز جلسه مشترکی توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه با مدیران کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دیوان محاسبات استان برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اشاره به تلاش در راستای ارتقای فعالیت‌های مرتبط با موقوفات و بقاع متبرکه و نیز توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در این رابطه، اظهار کرد: عمل به نیات واقفان خیراندیش از اولویت‌های اصلی مجموعه اوقاف و امور خیریه استان است.

حجت الاسلام محمد کاروند به فعالیت‌های اخذ سند مالکیت موقوفات استان همدان اشاره کرد و گفت: 10 هزار هکتار از اسناد مالکیت موقوفات استان ثبت شده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های عمرانی در بقاع متبرکه  استان، افزود: تربت‌خانه بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) شهر همدان در مراحل اتمام عملیات عمرانی قرار دارد.

 رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان نیز با اشاره به اقدامات خوب انجام شده توسط اداره اوقاف استان همدان اظهار کرد : جایگاه اوقاف بسیار رفیع بوده و فعالیت در این عرصه نیز ارزش بسیاری دارد.

 اسکندر صیدایی بیان کرد: توجه به مسئله وقف و عمل به نیات واقفان خیراندیش با توجه به اندیشه‌های والا و انسانی آنها بسیار مورد اهمیت و ضرورت است.

وی ایجاد وقف‌های جدید به خصوص در حوزه سلامت را مهم و اثرگذار دانست و گفت: وقف در حوزه فرهنگ  نیز بسیار مهم است و باید در ایجاد وقف هایی در این زمینه تلاش کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه همدان با اشاره به اینکه این جایگاه بسیار ارزشمند بوده و باید فراتر از نگاه اداری دیده شود، در ادامه با تاکید در توجه و تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه افزود: پیگیری‌های لازم برای دریافت اعتبار به منظور تکمیل فعالیت‌های عمرانی در آستان مقدس امامزاده محسن(ع) در حال انجام  است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار