• امروز یک شنبه یکم بهمن 1396 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مسابقات سرارس قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری اختتامیه مسابقات قرآن اوقاف استان همدان

برگزاری اختتامیه مسابقات قرآن اوقاف استان همدان

رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان همدان عنوان کرد: اختتامیه مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، پنجشنبه، ۲۷ مهر‌ماه با حضور منتخبان این دوره از مسابقات در مجتمع بوعلی سینای همدان برگزار می‌شود.

 چهارشنبه 19 مهر 1396   54  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، مجتبی جمالی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان همدان اظهار کرد: اختتامیه مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، پنجشنبه، ۲۷ مهر ماه با حضور منتخبین این دور از مسابقات در محل مجتمع بوعلی سینای همدان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه اختتامیه این دور از مسابقات ساعت ۱۰ خواهد بود افزود: ۶۵ نفر از متسابقین چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در قالب نفرات اول تا سوم رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ، ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء، حفظ موضوعی و حفظ کل، تفسیر، اذان و تواشیح در دو بخش خواهران و برادران، منتخبین مرحله استانی مسابقات بوده‌اند.

جمالی اضافه کرد: در این مراسم از مسئولین کشوری اداره اوقاف، قاری بین المللی، حافظ خردسال «حنانه خلفی» و علاقمندان به حفظ و قرائت قرآن از شهر های مختلف کشور دعوت به عمل آمده است که حضور این بزرگان در این مراسم روشنی بخش این مجلس خواهند بود.

رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان با اشاره به اینکه مسابقات سراسری قرآن کریم از ۱۰ شهریورماه الی ۲۵ همین ماه در بیش از ۱۰ رشته در ارومیه برگزار شد، عنوان کرد: از میان ۱۸ منتخب مرحله استانی به چهلمین مسابقات سراسری قرآن کریم، سجاد قراباغی موفق به کسب رتبه سوم رشته حفظ ۲۰ جزء شد، گروه تواشیح سید الاحرار نیز در این دور از مسابقات در رشته همخوانی قرآن رتبه نخست کشوری و در تواشیح، رتبه نهم را در میان ۶۶ گروه شرکت کننده کسب نمود.

وی هدف از برگزاری مسابقات قرآن را ترویج فرهنگ قرآن، تشویق قاریان و حافظان استان و ارتقاء سطح کیفی و کمی آنها بیان کرد

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار