• امروز یک شنبه یکم بهمن 1396 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مسابقات سرارس قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تربیت 1700 حافظ قرآن کریم در ملایر

تربیت 1700 حافظ قرآن کریم در ملایر

کارشناس مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از تربیت یک‌‌هزار و 700 حافظ قرآن در ملایر طي سال جاری خبر داد.

 سه شنبه 19 دی 1396   22  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حسین‌خانی امروز اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ قرآن آموزی در جامعه و بیانات مقام معظم رهبری در تربیت حافظان قرآن طرح تربیت حافظان قرآن با محوریت اوقاف و امور خیریه برای ششمین سال است در کشور در حال انجام است.
وی با اشاره به سهمیه 8 هزار و 800 نفری استان همدان در این طرح، سهم شهرستان ملایر را یک‌هزار و 700 نفر دانست و تصریح کرد: سال گذشته این سهمیه یک‌هزار نفر بوده که امسال افزایش داشته و تا پایان سال باید همه سهمیه جذب شود.
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر با اشاره به اینکه با اشاره به همکاری موسسات، ادارات و نهادهای مرتبط با این طرح در شهرستان ملایر افزود: در این راستا اداره اوقاف بیشترین سهم را دارد و طی سال‌های گذشته موفق عمل کرده و بهترین مربیان نیز در این طرح فعالیت دارند.
وی از برگزاری آزمون حفظ قرآن طرح تربیت حافظان قرآن در اسفندماه خبر داد و گفت: شرکت‌کنندگان در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن باید در مسابقه کتبی و شفاهی امتیاز لازم را کسب کنند.
حسین‌خانی اضافه کرد: به برگزیدگان علاوه بر گواهینامه حفظ قرآن، هدایای دیگری نیز اهدا می‌شود.
وی با اشاره به وجود چهره‌های موفق قرآنی در ملایر خاطرنشان کرد: امیدواریم با ترویج بیشتر فرهنگ قرآن‌آموزی در سال‌های آتی شاهد کشف استعدادهای قرآنی بیشتری در ملایر باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار