• امروز جمعه هفنم اردیبهشت  1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

فراخوان ثبت نام طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه‌ «10 شب، 10 مسجد» در تویسرکان برگزار مي‌شود

برنامه‌ «10 شب، 10 مسجد» در تویسرکان برگزار مي‌شود

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان از برگزاری برنامه‌‌ «10 شب، 10 مسجد» در ايام دهه فجر در تویسرکان خبر داد.

 پنج شنبه 21 دی 1396   32  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حمیدرضا نوروزی با اشاره به اینکه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان دو جلسه در قالب نشست بصیرتی و روشنگری 9 دی ماه برگزار کرد، اظهار کرد: یکی از این جلسات مختص مربیان قرآنی و جلسه دوم برای خادمان بقاع متبرکه برگزار شد .
وی با اشاره به اینکه فرمانده سپاه و امام جمعه شهرستان در این جلسات سخنرانی کردند، در ادامه سخنانش گفت:‌ در برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر، برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و با تشکیل ستاد شهرستانی و آماده‌سازی صورتجلسه، برنامه‌ها به اداره کل اوقاف و امور خیریه اعلام شده است .
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان با بیان اینکه طی این ایام برنامه‌‌ای با عنوان «10 شب 10 مسجد» برگزار خواهیم کرد، افزود: این برنامه‌ها در نقاط مختلف شهرستان‌ به ویژه در روستاهای با حداقل جمعیت برگزار خواهد شد .
وی با بیان اینکه یک برنامه شاخص شهرستانی را حداقل در این برنامه‌ها خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: سخنران به نامی در این مراسم دعوت خواهد شد که هنوز فرد مشخص نشده است .
نوروزی با اشاره به اینکه مراسم‌ «10 شب ، 10مسجد» همزمان با نماز مغرب و عشاء در مساجد برگزار می‌شود، بیان کرد: در این مراسم‌ها روایتگری از انقلاب توسط کسانی که در دفاع مقدس حضور داشته و اکنون در شهرستان تویسرکان هستند، مد نظر است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار