• امروز سه شنبه یکم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

فراخوان ثبت نام طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سخنران بانوي مسلمان روسي در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند

سخنران بانوي مسلمان روسي در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند از برگزاري مراسم ويژه بانوان در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) و سخنران يک بانوي مسلمان از روسيه خبر داد

 پنج شنبه 17 اسفند 1396   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام فیض‌الله اسدپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به میلاد دخت نبی مکرم اسلام (ص) و روز مادر از برنامه‌های اداره‌ اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند به همین مناسبت سخن گفت و اظهار کرد:‌ در بقاع متبرکه شهرستان نهاوند مراسم‌ ولادت حضرت زهرا(س) را برگزار خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه از ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر روز جمعه در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) شهرستان نهاوند مراسم ویژه بانوان را خواهیم داشت، گفت: سخنران این مراسم یکی از بانوان مسلمان از کشور روسیه است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند با بیان اینکه در آستان امامزاده مهدی(ع) شهر نهاوند و امامزاده فضل(ع) بروزل نیز از نماز مغرب و عشاء مراسمی برپا خواهد شد، گفت: مراسم جشنی با حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در آستان مقدس امامزادگان شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.
وی با اهمیت به شناساندن حضرت زهرا(س) به مردم به ویژه جوانان خاطرنشان کرد: دخت نبی مکرم اسلام جان خود را فدای ولایت کرد و اینها ریشه در باورهایی دارد که آن حضرت از آموزه‌‏های پدر گرامی خود کسب کرده بودند.
اسدپور با اشاره به اینکه اگر مجاهدت‌ها و فداکاریهای حضرت زهرا(س) نبود از ولایت امروز خبری نبود، گفت: چه خوب است مردم رفتار خود را به رفتار آن حضرت آراسته کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار