• امروز سه شنبه بیست و سوم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سخنران بانوي مسلمان روسي در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند

سخنران بانوي مسلمان روسي در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند از برگزاري مراسم ويژه بانوان در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) و سخنران يک بانوي مسلمان از روسيه خبر داد

 پنج شنبه 17 اسفند 1396   24  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام فیض‌الله اسدپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به میلاد دخت نبی مکرم اسلام (ص) و روز مادر از برنامه‌های اداره‌ اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند به همین مناسبت سخن گفت و اظهار کرد:‌ در بقاع متبرکه شهرستان نهاوند مراسم‌ ولادت حضرت زهرا(س) را برگزار خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه از ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر روز جمعه در آستان شاهزاده محمد و علی(ع) شهرستان نهاوند مراسم ویژه بانوان را خواهیم داشت، گفت: سخنران این مراسم یکی از بانوان مسلمان از کشور روسیه است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند با بیان اینکه در آستان امامزاده مهدی(ع) شهر نهاوند و امامزاده فضل(ع) بروزل نیز از نماز مغرب و عشاء مراسمی برپا خواهد شد، گفت: مراسم جشنی با حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در آستان مقدس امامزادگان شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.
وی با اهمیت به شناساندن حضرت زهرا(س) به مردم به ویژه جوانان خاطرنشان کرد: دخت نبی مکرم اسلام جان خود را فدای ولایت کرد و اینها ریشه در باورهایی دارد که آن حضرت از آموزه‌‏های پدر گرامی خود کسب کرده بودند.
اسدپور با اشاره به اینکه اگر مجاهدت‌ها و فداکاریهای حضرت زهرا(س) نبود از ولایت امروز خبری نبود، گفت: چه خوب است مردم رفتار خود را به رفتار آن حضرت آراسته کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار