• امروز سه شنبه بیست و سوم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح آرامش بهاری در 11 بقعه متبرکه تویسرکان

اجرای طرح آرامش بهاری در 11 بقعه متبرکه تویسرکان

(رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تویسرکان از اجرای طرح آرامش بهاری به همت اداره اوقاف و امور خیریه در 11 امامزاده و بقعه متبرکه تویسرکان خبر داد)

 دوشنبه 6 فروردین 1397   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حمیدرضا نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان از اجرای طرح آرامش بهاری به همت اداره اوقاف و امور خیریه در 11 امامزاده و بقعه متبرکه تویسرکان خبر داد و اظهار کرد: خیمه فرهنگی معرفت در جوار آرامگاه حضرت حبقوق نبی(ع) در قالب غرفه‌های کودک، نقاشی، مباحث قرآنی، احکام، مشاوره خواهران و برادران، وقف و سلامت همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی در حال ارائه خدمات هستند.
وی افزود: طرح آرامش بهاری در امامزاده ناصر(ع)، امامزاده ابراهیم(ع)سرابی،امامزاده زید(ع)، امامزاده عبدالله(ع)، امامزاده ابراهیم(ع) بوجان، امامزاده شهر فرسفج، امامزاده علی‌اصغر(ع) ولاشجرد، امامزاده محمد(ع) شأن‌آباد، امامزاده اسماعیل(ع) زرهانو امامزاده ابراهیم(ع) رودآور در حال اجراست.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تویسرکان خاطرنشان کرد: با برپایی ایستگاه صلواتی در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه‌‌ای که طرح آرامش بهاری در حال اجراست، از زائران، مجاوران و مسافران پذیرایی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برای هر چه بهتر برگزار شدن طرح آرامش بهاری، اوقاف و امور خیریه تویسرکان از 6 مبلغ اعزامی از قم و چهار مبلغ بومی بهره‌ گرفته است گفت: برپایی نمازجماعت، کرسی‌های آزاداندیشی، توزیع بروشور و کتاب‌های فرهنگی و اجتماعی از برنامه‌های خیمه‌های معرفت است.
نوروزی درپایان سخنانش بیان کرد: اداره اوقاف و امور خیریه تویسرکان برای اسکان مسافران نوروزی در امامزاده‌ها و مساجد دارای ظرفیت نیز آمادگی دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار