• امروز یک شنبه یکم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

معاون جدید بهره وری اقتصادی اوقاف استان همدان معرفی شد

معاون جدید بهره وری اقتصادی اوقاف استان همدان معرفی شد

در مراسمی از خدمات رحمت اله نعمتی تقدير و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن رضوی به عنوان معاون جدید بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبركه اداره‌كل اوقاف و امورخيريه استان همدان منصوب شد

 چهارشنبه 20 تیر 1397   48  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام کاروند مديركل اوقاف و امورخيريه استان همدان در آیین تودیع و معارفه معاون جدید بهره‌وری اقتصادی این اداره‌کل که روز چهارشنبه 20 تیرماه برگزار شد، با اشاره به اهمیت کار و فعالیت در سازمان اوقاف و امور خیریه، اظهارکرد: خدمت به امامزادگان كه از نوادگان اهل بيت(ع) هستند و همچنين خدمت به موقوفات كه خدمت به اجتماع و جامعه است دارای اجر و پاداش بي‌شماری می باشد.
مدیر کل اوقاف استان با تقدیر از زحمات معاون سابق بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه استان تأکید کرد: در طی مدت تصدی آقای نعمتی شاهد فعالیت های مثبت و ارزنده ایشان بوده ایم.
در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های «رحمت الله نعمتی» تجلیل و «حجت الاسلام سید حسن رضوی» به عنوان معاون جدید بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان معرفی شد.
لازم به ذکر است حجت الاسلام رضوی دارای سوابق مدیریتی در سطح مجموعه اوقاف استان بوده و پیش از این به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان در حال انجام خدمت بوده اند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار