کد خبر : 304076

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 20 تیر 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان همدان
• معاون جدید بهره وری اقتصادی اوقاف استان همدان معرفی شد
در مراسمی از خدمات رحمت اله نعمتی تقدير و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن رضوی به عنوان معاون جدید بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبركه اداره‌كل اوقاف و امورخيريه استان همدان منصوب شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام کاروند مديركل اوقاف و امورخيريه استان همدان در آیین تودیع و معارفه معاون جدید بهره‌وری اقتصادی این اداره‌کل که روز چهارشنبه 20 تیرماه برگزار شد، با اشاره به اهمیت کار و فعالیت در سازمان اوقاف و امور خیریه، اظهارکرد: خدمت به امامزادگان كه از نوادگان اهل بيت(ع) هستند و همچنين خدمت به موقوفات كه خدمت به اجتماع و جامعه است دارای اجر و پاداش بي‌شماری می باشد.
مدیر کل اوقاف استان با تقدیر از زحمات معاون سابق بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه استان تأکید کرد: در طی مدت تصدی آقای نعمتی شاهد فعالیت های مثبت و ارزنده ایشان بوده ایم.
در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های «رحمت الله نعمتی» تجلیل و «حجت الاسلام سید حسن رضوی» به عنوان معاون جدید بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان معرفی شد.
لازم به ذکر است حجت الاسلام رضوی دارای سوابق مدیریتی در سطح مجموعه اوقاف استان بوده و پیش از این به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان در حال انجام خدمت بوده اند .