• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

عمل به نیت واقفان بزرگترین وظیفه در امر موقوفات است

عمل به نیت واقفان بزرگترین وظیفه در امر موقوفات است

فرماندار ویژه ملایر عمل به نیت واقفان را بزرگترین وظیفه مسئولان اوقاف و امور خیریه برشمرد.

 دوشنبه 7 بهمن 1392   157  0      

عمل به نیت واقفان بزرگترین وظیفه در امر موقوفات است

فرماندار ویژه ملایر عمل به نیت واقفان را بزرگترین وظیفه مسئولان اوقاف و امور خیریه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان مصطفی آزادبخت در مراسم تودیع و معارفه رئیس اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به ظرفیت‌های بالای موقوفات در توسعه جامعه اظهار داشت: شهرستان ملایر از نظر وقف در جایگاه بالایی در کشور و استان قرار دارد.

وی با اشاره به موقوفه بودن 63 درصد از اراضی شهرستان ملایر بیان داشت: باید از همه این ظرفیت‌ها با مدیریت صحیح برای توسعه شهرستان استفاده شود و این خود یک امتیاز برای ملایر محسوب می‌شود.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه خیران در امر موقوفات وظیفه خود را به خوبی ادا کرده‌اند خطاب به مسئولان ابراز داشت: امروز وظیفه ما بهره‌برداری و استفاده درست از این موقوفات است.

وی مدیریت درست در امر موقوفات را باعث رضایتمندی مردم برشمرد و گفت: اگر مدیریت درستی در اداره اوقاف و امور خیریه نباشد اثرات سوء را به همراه خواهد داشت.

آزادبخت خدمات حجت‌الاسلام "رضا زین العابدینی" در اداره اوقاف ملایر در سال‌های اخیر را ارزنده و پرثمر دانست و تصریح کرد: ایشان به بهترین شکل و با حسن خلق در این اداره خدمت کردند و به خاطر این لیاقت و شایستگی مدیریت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان را برعهده گرفتند.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به دهه فجر افزود: بزرگترین هدف امام در پیروزی انقلاب اسلامی خدمت به مردم بود و امروز ما این مهم را در جامعه اسلامی شاهد هستیم.

رئیس جدید اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان ملایر در امر وقف ملایر را شهری کهن و خیر اندیش برشمرد و ابراز داشت: همه تلاش خود را برای توسعه بیشتر این شهرستان در امور وقف به کار خواهیم بست.

حجت‌الاسلام مرتضی عزیزی گفت: حاضر نیستیم یک سر سوزن از موقوفات به نفع افراد حقیقی و حقوقی خارج شویم.

وی همکاری، تعامل و مساعدت با نهادهای اجرایی، مؤسسات قرآنی، نهادهای فرهنگی و عمرانی و سایر نهادها را از اولویت‌های مهم کاری برشمرد و گفت: انتظار داریم ادارات نیز همکاری و مساعدت لازم را با اداره اوقاف ملایر داشته باشند.

مدیرکل حراست سازمان اوقاف و امور خیریه استان همدان نیز حفظ و حراست از موقوفات را وظیفه مهم مسئولان عنوان کرد و گفت: مسئولان اوقاف باید با کسانی که به دنبال تعرض به اموال موقوفات هستند برخورد کنند.

علی باقری بیان داشت: امروز وظیفه مدیران و مسئولان در نظام جمهوری اسلامی خدمت بی‌منت به مردم است و از فرصتی که در اختیار آنها گذاشته شده، برای خدمت‌ رسانی به مردم و جامعه گام بردارند.

در پایان از خدمات شایسته حجت‌الاسلام رضا زین‌العابدینی تقدیر و حجت‌الاسلام مرتضی عزیزی از سوی سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به عنوان رئیس اداره اوقاف ملایر منصوب شد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار