• امروز شنبه بیست و نهم دی 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

استقبال گسترده عکاسان از جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری

استقبال گسترده عکاسان از جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از استقبال گسترده عکاسان از جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری این استان خبر داد.

 یک شنبه 29 آذر 1394   579  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام سید حسن رضوی اظهار داشت: دبیرخانه جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری از تاریخ 15 آبان ماه 1394 شروع بکار کرده و دریافت آثار نیز از تاریخ 20 آبان ماه آغاز شده و تا کنون استقبال خوب و چشمگیری از جشنواره بوده و عکاسانی از اقصی نقاط کشور آثار خود را ارسال نموده اند و دبیرخانه جشنواره عکس وقف تا کنون از شهرهای بیرجند، بجنورد، تبریز، ارومیه ، زنجان ، مشهد مقدس، البرز، شیراز، تهران، همدان ، اراک، یزد و ...آثار هنرمندان عزیز را دریافت نموده است.
وی در عین حال تصریح نمود: تیم اجرایی جشنواره ملی عکس وقف از عکاسان و شرکت کنندگان محترم تقاضا دارد که نسبت به ارسال آثار در دقایق پایانی مهلت ارسال آثار خودداری کنند و در ارسال متن حاوی مشخصات عکاس و عکسهای ارسالی مطابق فراخوان نهایت دقت را داشته باشند.
حجت الاسلام رضوی در پایان خاطر نشان ساخت: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 15 دی ماه 1394 می باشد و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره میتوانند از طریق تارنمای زیر ، به متن کامل فراخوان جشنواره دسترسی داشته باشند.
لازم بذکر است تابحال 300 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردیده است.
hamedan.oghaf.ir

/17885
http://www.akkasee.com/news

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار