• امروز دوشنبه دوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری برگزار شد

نشست برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری برگزار شد

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری نشست برنامه ریزی و هماهنگی جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری این استان خبر داد.

 یک شنبه 29 آذر 1394   502  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام سید حسن رضوی افزود: در هفته گذشته جلسه ای با موضوع برنامه ریزی برگزاری جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری برای هماهنگی بین ارگان ها و سازمان های فرهنگی هنری و دستگاه های اجرایی در دفتر  مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان ، با حضور مدیر کل و سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان، تیم اجرایی برگزاری جشنواره و دیگر مسئولین برای هر چه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن این رویداد ملی برگزار و  هماهنگی های لازم صورت گرفت.
وی اظهار داشت: از جمله نتایج مهم این جلسه اختصاص محل برگزاری اختتامیه جشنواره که تالار فجر (شهرداری همدان) واقع در میدان آرامگاه بوعلی و نمایشگاه عکس های برتر جشنواره که " گالری نگاه نو " می باشد و همچنین در مورد اسکان و پذیرایی از میهمانان مدعو و داوران جشواره توسط استانداری همدان مشخص و همچنین در مورد پوشش خبری و تبلیغات از طریق رسانه ملی (صدا و سیما) هماهنگی های لازم صورت گرفت.
قابل ذکر است که جشنواره ملی عکس وقف برای نخستین بار در چنین ابعاد و استاندارد هایی در این استان برگزار می  شود. موضوع این جشنواره « وقف و ثمرات آن » است و آخرین مهلت ارسال عکس در این جشنواره 15 دی ماه 94 می باشد .
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و متن فراخوان به این تار نما ها مراجعه فرمایند:
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار