• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برای اولین بار در استان صورت می پذیرد ؛ راه اندازی مرکز تخصصی حفظ مجازی قرآن کریم در آستان مقدس امامزاده عبدا... (ع) همدان

برای اولین بار در استان صورت می پذیرد ؛ راه اندازی مرکز تخصصی حفظ مجازی قرآن کریم در آستان مقدس امامزاده عبدا... (ع) همدان

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از راه اندازی مرکز تخصصی حفظ مجازی قرآن کریم برای اولین بار در استان و در جوار آستان مقدس امامزاده عبدا... (ع) خبر داد.

 دوشنبه 31 خرداد 1395   172  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام سید حسن رضوی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تدابیر نماینده محترم ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف، برای اولین بار در سطح استان ، مرکز تخصصی حفظ مجازی قرآن کریم در آستان مقدس امامزاده عبدا... (ع) همدان برگزار می شود.
 
وی با بیان اینکه این طرح، یکی از نوین ترین و موثرترین طرحها در تبلیغ و ترویج فرهنگ حفظ قرآن در جامعه است، افزود: مربیان، حافظان و قاریان مجرب و آموزش دیده که دوره آموزشی خود را در مرکز تخصصی تربیت مربی قم گذرانده اند در این طرح بزرگ شرکت خواهند داشت.
 
حجت الاسلام رضوی در عین حال تصریح نمود: در حفظ مجازی قرآن کریم، بر خلاف سایر طرحها و دوره ها، نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و مربی  به صورت مستمر و تلفنی با کارآموز خود ارتباط و از آخرین وضعیت حفظ آیه به آیه شخص با خبر و توصیه های علمی را به وی جهت پیشبرد و بهره برداری بیشتر ارائه می نماید.
 
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با اشاره به جامعه آماری بسیار مستعد جهت شرکت و حضور در این  طرح اظهار داشت: کلیه سنین اعم از خواهران و برادران می تواندد در این طرح شرکت و از برکات آن بهره مند گردند.
 
حجت الاسلام رضوی خاطر نشان ساخت: ملزومات مورد نیاز جهت این مرکز فراهم گردیده و پس از ثبت نام از داوطلبان، بلافاصله شروع به خدمت خواهد نمود. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار