• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان تاکید کرد: ضرورت ترویج سبک زندگی اسلامی توسط روحانیون مبلغ

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان تاکید کرد: ضرورت ترویج سبک زندگی اسلامی توسط روحانیون مبلغ

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: در حوزه ترویج سبک زندگی اسلامی به صورت جدی تمام روحانیون مبلغ برادر و خواهر حوزه‌های علميه ورود داشته باشند

 سه شنبه 19 دی 1396   114  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، جلسه توجیهی طرح آموزش سبک زندگی اسلامی با حضور مربیان این طرح در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان برگزار شد.
در این جلسه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری آموزش سبک زندگی اسلامی در سطح کشور است، اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان با هدف ترویج زندگی به سبک اسلامی با محوریت بقاع متبرکه شاخص و تبدیل امامزادگان واجب‌التعظیم به قطب‌های فرهنگی اقدام به راه‌اندازی کلاس‌های آموزشی کرده است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد کاروند با بیان اینکه مرحله اول طرح آموزش سبک زندگی اسلامی با همکاری و مشارکت مربیان متخصص و آموزش‌دیده طلبه خواهر که دارای مدرک سطح 2 حوزه عملیه هستند، برگزار می‌شود، گفت: این طرح در سطح بقاع متبرکه سه شهرستان همدان، ملایر و نهاوند اجرا می‌شود.
وی با اشاره به اینکه طرح مورد نظر در سه بخش مهارت‌های فردی، مهارت‌های ازدواج و تحکیم خانواده و مهارت‌های تربیت فرزند، ویژه خواهران در جوار بقاع متبرکه برگزار می‌شود، تصریح کرد: این طرح از 15 دی ماه به صورت رسمی در جوار بقاع متبرکه آغاز شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان بیان کرد: تکلیف تمام مبلغان تبلیغ دین بوده و لازم است در حوزه ترویج سبک زندگی اسلامی به صورت جدی تمام روحانیون مبلغ برادر و خواهر حوزه‌های علمیه ورود داشته باشند.
وی با اشاره به ضرورت استفاده از مشاوران خانواده و روانشناسان مجرب در این دوره، افزود: حضور مشاورین خانواده به عنوان مکمل این فعالیت‌ها می‌تواند به این دوره‌های آموزشی کمک‌های شایانی کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار