• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه‌ «10 شب، 10 مسجد» در تویسرکان برگزار مي‌شود

برنامه‌ «10 شب، 10 مسجد» در تویسرکان برگزار مي‌شود

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان از برگزاری برنامه‌‌ «10 شب، 10 مسجد» در ايام دهه فجر در تویسرکان خبر داد.

 پنج شنبه 21 دی 1396   44  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حمیدرضا نوروزی با اشاره به اینکه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان دو جلسه در قالب نشست بصیرتی و روشنگری 9 دی ماه برگزار کرد، اظهار کرد: یکی از این جلسات مختص مربیان قرآنی و جلسه دوم برای خادمان بقاع متبرکه برگزار شد .
وی با اشاره به اینکه فرمانده سپاه و امام جمعه شهرستان در این جلسات سخنرانی کردند، در ادامه سخنانش گفت:‌ در برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر، برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و با تشکیل ستاد شهرستانی و آماده‌سازی صورتجلسه، برنامه‌ها به اداره کل اوقاف و امور خیریه اعلام شده است .
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان با بیان اینکه طی این ایام برنامه‌‌ای با عنوان «10 شب 10 مسجد» برگزار خواهیم کرد، افزود: این برنامه‌ها در نقاط مختلف شهرستان‌ به ویژه در روستاهای با حداقل جمعیت برگزار خواهد شد .
وی با بیان اینکه یک برنامه شاخص شهرستانی را حداقل در این برنامه‌ها خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: سخنران به نامی در این مراسم دعوت خواهد شد که هنوز فرد مشخص نشده است .
نوروزی با اشاره به اینکه مراسم‌ «10 شب ، 10مسجد» همزمان با نماز مغرب و عشاء در مساجد برگزار می‌شود، بیان کرد: در این مراسم‌ها روایتگری از انقلاب توسط کسانی که در دفاع مقدس حضور داشته و اکنون در شهرستان تویسرکان هستند، مد نظر است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار