• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح «به رنگ خدا» در بقاع متبرکه ملایر

اجرای طرح «به رنگ خدا» در بقاع متبرکه ملایر

کارشناس مسئول معاونت فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از اجرای طرح «به رنگ خدا» با هدف آموزش سبک زندگی اسلامی در بقاع متبرکه ملایر خبر داد

 پنج شنبه 21 دی 1396   55  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، ابراهیم حسین خانی با اشاره به اینکه یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری تکریم و احترام خانواده در راستای جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی است اظهار کرد: در این راستا اداره اوقاف و امور خیریه طرحی را با عنوان «به رنگ خدا» در بقاع متبرکه ملایر برگزار می‌کند .

وی با اشاره به اینکه این طرح با هدف آموزش سبک زندگی اسلامی از سوی سازمان اوقاف در سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: در این راستا قرار است 15 نفر از مربیان در سطح استان این دوره آموزشی را برای بانوان برگزار کنند .

کارشناس مسئول معاونت فرهنگی اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر تصریح کرد: مربیان این طرح دوره‌های آموزشی را در قم گذرانده و آموزش‌های لازم را به افراد شرکت‌کننده در  کلاس‌ها ارائه می‌دهند .

وی از اجرای طرح «به رنگ خدا» در بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) ملایر و تکیه حضرت ابوالفضل(ع) ملایر خبر داد و گفت: ثبت نام از اوایل دی ماه شروع شده که بانوان علاقمند 18 تا 55 سال می‌توانند با مراجعه به این بقاع متبرکه از آموزش‌های لازم در این کلاس‌ها بهره‌‌مند شوند .

حسین‌خانی با اشاره به اینکه این آموزش‌ها در سه دوره «خانواده و ازدواج»، «خانواده و تربیت فرزند» و «خانواده و همسرداری» برگزار می‌شود افزود: به شرکت‌کنندگان در کلاس‌ها مدرک و گواهینامه معتبر اعطا می‌شود .

وی با اشاره به اینکه در مرحله آزمایشی آن که برای نخستین بار در شهرستان ملایر انجام می‌شود پنج مربی کار آموزش را بر عهده دارند، گفت: پیش‌بینی می‌شود در مرحله اول یکصد نفر به مدت سه ماه در این کلاس‌ها که از بهمن ماه شروع می‌شود، شرکت کنند .

کارشناس مسئول معاونت فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر خاطرنشان کرد: در صورت موفقیت  طرح در مراحل بعد دوره‌های بعدی نیز در سایر بقاع متبرکه برگزار می‌شود .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار