• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

كمك اوقاف به بيماران كم‌بينا در همدان/ اعزام 16 بیمار کم‌بینا به شيراز

كمك اوقاف به بيماران كم‌بينا در همدان/ اعزام 16 بیمار کم‌بینا به شيراز

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از اعزام 16 بیمار کم‌بینا برای انجام عمل جراحی چشم در شیراز خبر داد.

 چهارشنبه 25 بهمن 1396   69  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام محمد کاروند از اعزام 16 بیمار کم‌بینا به منظور انجام عمل جراحی چشم به بیمارستانی در شیراز خبر داد و اظهار کرد: این بیماران ماه گذشته به شیراز اعزام شدند تا مورد عمل جراحی قرار گیرند.
وی با اشاره به اینکه این اقدام با درخواست امام جمعه همدان انجام شد، گفت: محضر امام جمعه همدان بودیم که بیمار کم‌بینایی به آنجا مراجعه کرد و درخواست کمک داشت، آیت‌الله محمدی نیز این موضوع را با بنده در میان گذاشت که بعد از پیگیری‌ها انجام شده، 16 بیمار برای عمل جراحی به شیراز اعزام شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان با بیان اینکه برای هر بیمار 500 تا 600 هزار تومان هزینه شد که تقریباً 8 میلیونی می‌شود، افزود: چند ماهی است به بیماران پروانه‌ای نیز کمک هزینه درمانی پرداخت می‌شود.
وی با اشاره به اینکه به هر بیمار پروانه‌ای جز بیماران پروانه‌ای تویسرکان که وقفی در این خصوص نبوده است، یک تا 1.5 میلیون تومان کمک شده است، گفت: اگر بیماری این هزینه را دریافت نکرده می‌تواند به اداره اوقاف استان مراجعه کنند تا مشمول کمک واقع شوند.
کاروند با اهمیت به وقف‌های جدید بر اساس نیاز جامعه، خاطرنشان کرد: کمک به بیماران صعب‌العلاج، ازدواج جوانان و ... از جمله نیازهای امروز جامعه است که امیدوارم خیرین در این زمینه ورود کنند تا وقف‌های جدیدی صورت گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار