• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان خبر داد:پیگیری ارائه خدمات دندان‌پزشکی به بیماران پروانه‌ای در همدان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان خبر داد:پیگیری ارائه خدمات دندان‌پزشکی به بیماران پروانه‌ای در همدان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از پیگیری ارائه خدمات دندان‌پزشکی به بیماران پروانه‌ای در همدان خبر داد

 پنج شنبه 17 اسفند 1396   142  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام محمد کاروند با حضور در بین بیماران EB یا پروانه‌ای همدان در خانه جوانان استان با بیان اینکه اخیراً چند جلسه‌ای کنار بیماران پروانه‌ای بودم و در منازل برخی از آنها حضور یافته‌ام، اظهار کرد: انصافاً خانواده‌های این بیماران روحیه‌ای خاص دارند که در بین هیچ قشری چنین چیزی را ندیده‌ام.
وی با بیان اینکه یکی از مادران، همراه فرزند بیمار خود به مدرسه می‌رود و او را همراهی می‌کند و این یعنی عشق به فرزند، گفت: سعی کرده‌ایم هرچند کم به بیماران پروانه‌ای کمک کنیم و این آمادگی وجود دارد هرآنچه از توان ما برآید در حق این بیماران دریغ نکنیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه کمک‌ها و اقدامات صورت گرفته در حق بیماران کم بوده اما آغازی برای کارهای بعدی بوده است، افزود: البته از برخی از خانواده‌های این بیماران مثلاً در تویسرکان عذرخواهی می‌کنم چرا که نتوانستیم به آنها کمکی کنیم.
وی با اشاره به اینکه در تویسرکان 13 بیمار پروانه‌ای زندگی می‌کنند اما چون موقوفه‌ای برای کمک‌ به آنها نداریم نتوانستیم به آنها کمک نقدی بکنیم و تنها تعدادی از آنها را به مشهد مقدس اعزام کردیم، خاطرنشان کرد:‌ آمادگی داریم در برخی از شهرستان‌های نظیر ملایر، اسدآباد و کبودراهنگ از محل موقوفه به این بیماران کمک کنیم.
کاروند از پیگیری برای ارائه خدمات دندان‌پزشکی به بیماران پروانه‌ای در استان خبر داد و افزود: امسال جلساتی را با رسانه‌ها حول کمک به بیماران پروانه‌ای برگزار کردیم که به دنبال کمک‌هایی دائمی و نه مقطعی بودیم که خوشبختانه در این زمینه منزلی وقف شد.
وی با اشاره به اینکه وقف یک آپارتمان در راستای کمک به بیماران پروانه‌ای برای نخستین بار در همدان انجام شد، گفت: مرحومه ربابه صادقیان منزل خود را وقف بیماران پروانه‌ای کرده که از این طریق می‌توانیم به صورت دائم کمک‌هایی به این بیماران داشته باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار