• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کارشناس فرهنگی اوقاف نهاوند خبرداد: برگزاری طرح آرامش بهاری در ۸ بقعه شهرستان نهاوند

کارشناس فرهنگی اوقاف نهاوند خبرداد: برگزاری طرح آرامش بهاری در ۸ بقعه شهرستان نهاوند

کارشناس فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه نهاوند از برگزاری طرح آرامش بهاری در آستان ۸ امامزاده واجب التعظیم این شهرستان خبر داد.

 پنج شنبه 24 اسفند 1396   102  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، مهدی سوری گفت: طرح آرامش بهاری از ۲۵ اسفندماه جاری آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده در ۸ امامزاده و بقعه متبرکه شهرستان نهاوند برگزار می شود.
وی تبدیل بقاع متبرکه به قطب ‌های فرهنگی، نشر فرهنگ و معارف اسلامی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی با روش ‌های نوین تبلیغی و خدمت رسانی شایسته به زائران و مسافران نوروزی را از اهداف اجرای این طرح برشمرد.
کارشناس فرهنگی اداره اوقاف نهاوند به امام زادگان مجری این طرح در سطح شهرستان اشاره کرد و عنوان داشت: شاهزاده محمد و علی(ع) شهر نهاوند، امامزاده مهدی(ع) شهر نهاوند، امامزاده ابراهیم(ع) روستای دره ابراهیم، امامزاده جعفر(ع) روستای کوهانی، امامزاده بلقیس و خاتون(ع) روستای دورانه، امامزاده فضل(ع) شهر برزول، امامزاده ابراهیم روستای عباس آباد، امامزاده یونس(ع) روستای مهین آباد از امام زادگان مجری این طرح هستند.
سوری برپایی خیمه‌ های معرفت کودک و نوجوان، مشاوره در موضوعات مختلف دینی و خانواده، تربیت فرزند، ازدواج، همسرداری و پاسخ ‌گویی به سئوالات شرعی، تبلیغ چند رسانه‌ای، عرضه محصولات فرهنگی و عفاف و حجاب را از جمله برنامه‌ های اجرایی طرح آرامش بهاری عنوان کرد.
مهدی سوری به اجرای مراسم لحظه تحویل سال در محل امام زادگان شاخص این شهرستان اشاره داشت و عنوان کرد: در محل آستان مقدس شاهزاده محمد و علی(ع) شهرستان نهاوند مراسم ویژه تحویل سال جدید از نماز مغرب و عشاء آغاز خواهد شد و پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری و سخنرانی امام جمعه نهاوند از جمله برنامه های تحویل سال این آستان مقدس خواهد بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار