• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح آرامش بهاری سبک زندگی اسلامی در ایام نوروز را ترویج می‌کند

طرح آرامش بهاری سبک زندگی اسلامی در ایام نوروز را ترویج می‌کند

معاون سرگروه مبلغین طرح آرامش بهاری اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: طرح آرامش بهاری سبک زندگی اسلامی در ایام نوروز را ترویج می‌کند

 جمعه 3 فروردین 1397   25  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت الاسلام سیدحسن حسینی نیاز با اشاره به برگزاری این طرح از ۲۸ اسفند ماه ۹۶ تا ۱۴ فروردین ماه ۹۷ در سطح ۷۱ بقعه متبرکه استان همدان عنوان کرد: این طرح در راستای عمل به فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در زمینه تبدیل بقاع متبرکه به عنوان قطب های فرهنگی و کانون های تجمع مردمی با استفاده از قدرت جذب معنوی امامزادگان در سطح کشور اجرا شده است.
این روحانی مبلغ با اشاره به روند برگزاری این طرح طی سال های گذشته عنوان کرد: فعالیت های فرهنگی این طرح توانسته به خصوص در زمینه خیمه های معرفت و مباحثی مانند مشاوره خانواده، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ترویج سبک زندگی اسلامی و مباحث تربیتی جایگاه خود را در بین اقشار مختلف مردم باز کند.
وی با اشاره به دوره های آموزشی برگزار شده ویژه مبلغین روحانی این طرح عنوان داشت: تمامی مبلغین حاضر در این طرح در مرکز اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه دوره آشنایی با مباحث مشاوره، فعالیت های فرهنگی در حوزه کودک و نوجوانان، ترویج سبک زندگی اسلامی و مهارت های زندگی را طی کرده اند.
حجت الاسلام حسینی نیاز با اشاره به حضور بسیاری از گروه های مختلف اجتماعی در سطح امام زادگان در ایام نوروز اظهارداشت: در زمینه ارائه مشاوره به خصوص در حوزه مهارت های زندگی اقدامات خوبی در سطح خیمه های معرفت توسط مشاورین آموزش دیده انجام شده و بسیاری از مشاوره ها منجر به آگاه سازی خانواده ها و به خصوص زوج های جوان شده است.
این روحانی مبلغ دینی با اشاره به مشاوره های عقیدتی و دینی صورت گرفته در سطح بقاع متبرکه توسط روحانیون مبلغ عنوان کرد: در حوزه رفع شبهات و پاسخ گویی به سئوالات در حوزه احکام و مسایل اعتقادی فعالیت های بسیاری خوبی توسط روحانیون مبلغین انجام شده است.
معاون سرگروه مبلغین طرح آرامش بهاری استان همدان در زمینه فعالیت های مبلغین روحانی در این ایام عنوان داشت: ۶۲ مبلغ روحانی از ۲۸ اسفند تا ۱۴ فرودین ماه در سطح خیمه های معرفت به فعالیت فرهنگی و تبلیغی خواهند پرداخت.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار