• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

استقبال از خیمه‌های معرفت اوقاف در ورودی ملایر/ فعالیت 20 مبلغ در طرح آرامش بهاری

استقبال از خیمه‌های معرفت اوقاف در ورودی ملایر/ فعالیت 20 مبلغ در طرح آرامش بهاری

کارشناس مسئول معاونت فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از استقبال بالای مردم و مسافران نوروزی از خیمه‌ معرفت دریاچه کوثر خبر داد

 دوشنبه 6 فروردین 1397   42  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، ابراهیم حسین‌خانی با اشاره به اینکه امسال نیز طرح آرامش بهاری در 10 بقعه متبرکه شهرستان ملایر در حال اجراست اظهار کرد: این طرح از 28 اسفندماه 96 در بقاع متبرکه ملایر آغاز شده، تا 15 فروردین ادامه دارد.
وی هدف از برگزاری این طرح را آشنایی مردم با امامزادگان و استفاده از فضای معنوی بقاع متبرکه در نوروز دانست و گفت: طرح آرامش بهاری ملایر در امامزاده عبدالله(ع)، تکیه حضرت ابوالفضل(ع)، امامزاده ابراهیم طجرسامن، امامزاده عبدالله روستای مهرآباد، امامزاده علی‌اکبر روستای کرکان، مقبره سیف‌الدوله، امامزاده عبدالله و سعید روستای آورزمان، امامزاده سید فاطمه روستای پری، امامزاده سیدعلی حسین روستای داویجان و امامزاده احمد و محمود روستای کیکله در حال برگزاری است.
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از اعزام 20 مبلغ اعزامی به بقاع متبرکه ملایر در طرح آرامش بهاری خبر داد و گفت: این مبلغان با هدف برگزاری برنامه‌های مختلف همچون پاسخگویی به سوالات شرعی، مشاوره، برگزاری نماز جماعت و... به بقاع متبرکه اعزام شده‌اند.
وی اظهار کرد: 10 نفر از این مبلغان در هفته اول و 10 نفر نیز در هفته دوم در بقاع متبرکه در اجرای طرح آرامش بهاری فعالیت دارند.
حسین‌خانی همچنین از برپایی سه خیمه معرفت در امامزادگان ملایر خبر داد و گفت: خیمه‌های معرفت در تکیه ابوالفضل، امامزاده عبدالله ملایر، مقبره سیف‌الدوله و امامزاده عبدلله مهرآباد برپا شده است.
وی از فعالیت یک خیمه معرفت برای نخستین بار در دریاچه کوثر از سمت ورودی همدان به ملایر خبر داد و تصریح کرد: در این خیمه معرفت هفت غرفه برپا شده است.
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر تصریح کرد: این غرفه‌ها شامل غرفه حجاب و عفاف، محصولات فرهنگی و چندرسانه‌ای، غرفه سلامت، پاسخگویی به مسائل شرعی و غرفه کودکان است.
وی با اشاره به استقبال بی نظیر مردم از خیمه معرفت دریاچه کوثر گفت: استقبال از خیمه‌های معرفت در دیگر بقاع متبرکه نیز خوب بوده است.
حسین‌خانی با اشاره به اینکه امسال در زمان تحویل سال شاهد حضور بی‌نظیر مردم در بقاع متبرکه بودیم اضافه کرد: در امامزاده عبدالله ملایر و تکیه حضرت ابوالفضل(ع) سفره هفت‌سین چیده شده است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب مردم از طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه ملایر پیش‌‌بینی می‌شود امسال شاهد استقبال بیشتر مردم و مسافران از طرح آرامش بهاری باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار