• امروز جمعه بیست و پنجم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بخش 32 تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) در ملایر احداث مي‌شود

بخش 32 تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) در ملایر احداث مي‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از ساخت بخش 32 تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) ملایر با همت اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در راستای نیت واقف خبر داد.

 شنبه 16 تیر 1397   44  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان،پژمان جعفری اظهار کرد: با توجه به موقوفه بودن روستاهای ازناو و دشت‌آباد در جلسه‌ای که با مسؤولان بنیاد مسکن، اعضای شورا، نماینده فرمانداری و مسوولان مربوطه برگزار شد قرار است مشکل سند مالکیت این روستاها حل شود.
وی با بیان اینکه در این راستا 2 هزار و 700 هکتار از اراضی موقوفه این دو روستا تعیین تکلیف می‌شود گفت: از هفته آینده طرح اخذ سند مالکیت برای این دو روستا انجام می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به اینکه اداره اوقاف در راستای نیت واقف اقدامات فرهنگی، درمانی و آموزشی انجام می‌دهد گفت: جلسه‌ای با مسؤولان بهداشت شهرستان، نماینده مردم ملایر در مجلس و مدیرکل اوقاف استان برگزار شده که مشکلات بهداشت ملایر بررسی شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد اداره اوقاف ملایر در راستای نیت واقف مرحوم سیف‌الدوله نسبت به ساخت و تجهیز بخش 32 تختخوابی بیمارستانی امام حسین(ع) ملایر اقدام کند.
جعفری اضافه کرد: در این زمینه اداره اوقاف مبلغ یک‌میلیارد تومان در اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار می‌دهد که نسبت به ساخت و تجهیز این بخش و سایر بخش‌های این بیمارستان اقدام شود.
وی با اشاره به اینکه در راستای حمایت از تولید ملی و فرمایشات مقام معظم رهبری اداره اوقاف ملایر اقدام به تخفیف و تقسیط اجاره واحدهای تجاری خیابان32 متری شهید مطهری کرده است، تصریح کرد: یک‌هزار و 500 واحد تجاری از این طرح برخوردار می‌‎شوند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: این طرح بستگی به همکاری و تعامل صاحبان این واحدها دارد که فرصت مغتنمی برای فروشندگان و تولیدکنندگان مبل و منبت است.
وی از ساخت 6 کلاس درس توسط اداره اوقاف ملایر در مدرسه فخرالحاجیه در خیابان فخریه ملایر خبر داد و افزود: برای ساخت این تعداد کلاس 180 میلیون تومان هزینه خواهد شد.
جعفری اضافه کرد: یک کلاس درس نیز در دبستان سیف‌الدوله «3» نیز با هزینه 20 میلیون تومان ساخته می‌شود.
وی از تجهیز کامل سالن سلف سرویس دبیرستان نمونه سیفیه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این زمینه نیز حدود یکصد میلیون تومان برای خرید 500 صندلی و 50 میز و نصب سقف کاذب این دبیرستان در نظر گرفته شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار