• امروز جمعه بیست و پنجم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاري مراسم شهادت امام جعفر صادق(ع) در بقاع متبركه همدان/ اطعام ۳ هزار نفر در ملایر

برگزاري مراسم شهادت امام جعفر صادق(ع) در بقاع متبركه همدان/ اطعام ۳ هزار نفر در ملایر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاري مراسم سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در آستان امامزاده عبدالله(ع)، شاهزاده حسین(ع)، امامزاده یحیی(ع) و امامزاده فرزند علی(ع) همدان خبر داد.

 یک شنبه 17 تیر 1397   24  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: تقويت باورهای دينی و اعتقادی مردم تنها راه مقابله با هجمه فرهنگی و جنگ نرم دشمنان است.
وی به سيره زندگانی امام جعفر صادق(ع) اشاره و بيان كرد: مقابله با جنگ نرم، بزرگ‌ترين خدمتی است كه اين امام همام به بشريت و به ويژه شيعيان انجام داد؛ تمسك به انديشه امام جعفر صادق(ع) در عصر كنونی هم می‌تواند برای جهان اسلام راهگشا باشد.
وی با بيان اينكه دشمنان ايران اسلامی با به راه‌انداختن جنگ نرم و تهاجم فرهنگی سعی در جدا كردن نسل نوجوان و جوان از باورهای اعتقادی و ارزش‌های دينی دارند، ادامه داد: دشمنان با وجود راه‌اندازی جنگ تحميلی، تحريم‌ها و فشارهای اقتصادی، تاكنون نتوانسته‌اند خللی در اهداف و آرمان‌های نظام ايجاد كنند.
حجت الاسلام کاروند اظهار داشت: مراسم شهادت امام جعفر صادق(ع) در بقاع متبرکه شاخص همدان از جمله در آستان امامزاده عبدالله(ع)، شاهزاده حسین(ع)، امامزاده یحیی(ع) و امامزاده فرزند علی(ع) مراسم ذکر مصیبت و سخنرانی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه مراسم شهادت امام جعفر صادق(ع) در شهرستان های استان نیز برگزار می شود، گفت: این مراسم بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی حجت الاسلام سید حسن فاضلیان ، امام جمعه شهرستان ملایر و با اطعام ۳ هزار نفر از محل موقوفات این شهرستان انجام می شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار