• امروز جمعه بیست و پنجم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بارقابت 94 در همدان آغاز شد

چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بارقابت 94 در همدان آغاز شد

رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان همدان از رقابت ۹۴ نفر در بخش معارفی چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن کریم در همدان خبر داد

 پنج شنبه 21 تیر 1397   42  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، مجتبی جمالی از برگزاری مرحله استانی بخش معارفی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در همدان خبر داد و اظهار کرد: این دوره از مسابقات در رشته تفسیر موضوعی قرآن کریم و نهج البلاغه در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) در حال برگزاری است.
وی با اشاره به رقابت 94 نفر در مرحله استانی بخش معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم گفت: مرحله کتبی بخش استانی چهل‌ویکمین دوره از مسابقات قرآن کریم از ساعت 10 تا 11:30 صبح با رقابت 94 نفر در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) برگزار می‌شود.
رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان همدان با تاکید به اینکه این مسابقات همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود، افزود: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات تقریباً دو ماه پیش برگزار شد و امروز مرحله استانی در حال برگزاری است.
وی با اشاره به اینکه امروز کسانی که حد نصاب را کسب کنند به مرحله کشوری راه خواهند یافت تا در شهریورماه با برگزیدگان این دوره از مسابقات با هم رقابت کنند، گفت: مسابقات شفاهی این دوره از مسابقات دو هفته آینده برگزار خواهد شد.
جمالی با بیان اینکه در مرحله شهرستانی مسابقات کسانی که نمره بالاتر از 60 را بدست آوردند امروز در مرحله استانی باهم رقابت دارند، تصریح کرد: سوالات کتبی در هر رشته در قالب 40 سوال چهارگزینه‌ای و علاوه بر آن، پنج سوال تشریحی در نظر گرفته شده است.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار