• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس اوقاف اسدآباد خبر داد: خرید ۲دستگاه پزشکی برای بیمارستانی در شهر ری ازمحل موقوفه اسدآباد

رئیس اوقاف اسدآباد خبر داد: خرید ۲دستگاه پزشکی برای بیمارستانی در شهر ری ازمحل موقوفه اسدآباد

رئیس اوقاف و امور خیریه اسدآباد از خرید ۲ دستگاه پزشکی در راستای تجهیز بیمارستان فیروزآبادی شهر ری از محل موقوفه فرمانفرمائیان اسدآباد خبر داد

 پنج شنبه 18 مرداد 1397   30  0      

به کزارش روابط عمومی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، علی قبادی از خرید دو دستگاه «بلوندر» ویژه تنظیم درصد اکسیژن برای اهدا به بخش نوزادان بیمارستان فیروز آبادی شهر ری و یک دستگاه الکتروکاردیوگرافی در راستای اجرای نیت واقف خیراندیش مرحوم فرمانفرمائیان خبر داد.
وی اظهار کرد:‌ این تجهیزات پزشکی توسط اداره اوقاف اسدآباد و در راستای عمل به نیات درمانی واقف خیر اندیش مرحوم فرمانفرمائیان برای اهدا به بیمارستان فیروزآبادی شهر ری تهران خریداری شده است.
علی قبادی با بیان اینکه ثبت نیات در حوزه های درمانی و پزشکی یکی از اصلی ترین نیازهای روز جامعه است، عنوان کرد: هزینه خرید این تجهیزات پزشکی ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده که در زمینه خرید این لوازم هیئت امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت و درمان با اداره اوقاف شهرستان اسدآباد همکاری داشته اند.
رئیس اوقاف شهرستان اسدآباد ادامه داد: از ابتدای سال جاری نیز براساس نیت این واقف خیر اندیش، کمک های لازم در زمینه امور درمانی این بیمارستان صورت گرفته و در این راستا یک دستگاه انکوباتور نیز به مبلغ ۱۲ میلون تومان به بخش نوزدان اهدا شده است.
وی در ادامه همچنین اضافه کرد: مرحوم فرمانفرمائیان دارای موقوفاتی در سه روستای «گنبله»، «چشمه بید» و «نجف آباد» این شهرستان است و براساس نیت واقف هزینه وصول مال الاجاره موقوفات مرتبط با واقف، در زمینه کمک به امور درمانی بیمارستان فیروزآبادی شهر ری هزینه می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار