• امروز جمعه بیست و پنجم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مبلغان در فضای مجازی فعالیتی تحسین‌برانگیز داشته باشند

مبلغان در فضای مجازی فعالیتی تحسین‌برانگیز داشته باشند

یک مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه هدف دشمن از این نفوذ جلوگیری از پیشرفت محور شیعیان در سراسر جهان است که وظیفه مبلغان خنثی کردن این حربه‌ها است، گفت: امروز فضای مجازی مهمترین عامل فرهنگسازی و نشر است که مبلغان باید در فضای مجازی فعالیتی تحسین‌برانگیز داشته باشند.

 پنج شنبه 22 شهریور 1397   10  0      

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله علی‌بخشی گفت: امروز فضای مجازی مهمترین عامل فرهنگسازی و نشر است که مبلغان باید در فضای مجازی فعالیتی تحسین‌برانگیز داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین بخشی در نشست تخصصی مبلغان، هیئت امنا و خادمان امامزادگان و بقاع متبرکه استان همدان، با بیان اینکه دین اسلام بزرگترین دین بعد از مسیحیت در جهان است و هم اکنون حدود ۴۸ کشور به عنوان کشوراسلامی شناخته شده است، اظهار کرد: مسلمانان جهان امروزی حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون نفر هستند و اسلام دومین دین بعد از مسیحیت است، اما در سال ۲۰۸۰ دین اسلام با دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون نفر اول خواهد شد و موج اسلام‌گرایی و مقابله با قدرت‌های جهانی افزایش می‌باید.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام نمی‌خواهند ترکیب دیگر دین‌ها بهم بخورد و دین اسلام پیشرفت کند به همین علت بر روی این موضوع تلاش بسیاری کرده‌اند تا به هدف خود برسند.
علی‌بخشی با توجه به بررسی آمار مسلمانان و پیشرفت گرایش آنان به دین اسلام افزود: در سال ۱۳۵۸ تعداد شیعیان حدود ۷۰ میلیون نفر بود و در سال ۱۳۹۷ این آمار به ۴۰۰ میلیون نفر شیعه رسیده و این به معنای موفقیت مسلمانان است.
وی ابرازخرسندی کرد: شیعیان امتیازی دارند که هیچ دینی ندارد و آن هم عزاداری عاشورایی مسلمانان در سراسر جهان است که عاملی برای پیوند مسلمانان جهان به شمار می‌آید.
این مدرس در رابطه با اهمیت روز اربعین ادامه داد: اربعین مرکز قدرت‌نمایی شیعه بوده و امروز نام کربلا و حسین رمز شیعه‌گرایی و پیشرفت آن است، امروز میوه مکتب اهل‌بیت (ع) با این نماد‌ها قدرت‌نمایی می‌کند.
وی تصریح کرد: آنچه توانست امنیت را برای جمهوری اسلامی فراهم کند جانفشانی افرادی بود که با محبت به اهل‌بیت (ع) و امام حسین (ع) نگذاشتند دشمن وارد خاک ایران شود و آن‌ها را در بیرون از مرز‌های خاک سرکوب کردند.
علی‌بخشی در ادامه با اشاره به جبهه‌های مختلف دشمن، آن‌ها را نام برد و گفت: دشمن از سه جبهه وارد بنیاد درونی اسلام شده از جمله جبهه نظامی، امنیتی و جنگ نرم؛ او با ورود به حوزه اعتقادی تا حدودی موفق بوده به طوریکه با ورود به حوزه اعتقادی و رونمایی از تصویر انحرافی و خلاف اسلام علیه شیعه توانسته بر اعتقادات ما نفوذ کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار