• امروز دوشنبه دوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قرآن فقط مختص محافل حفظ و قرائت نباشد

قرآن فقط مختص محافل حفظ و قرائت نباشد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: قرآن باید در تمام زندگی جاری باشد و فقط مختص به محافل حفظ و قرائت نباشد

 دوشنبه 26 شهریور 1397   60  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام محمد کاروند دوشنبه 26 شهریور در آئین اختتامیه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم همدان، ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سالار و سرور شهیدان اظهار کرد: هدف از برگزاری مسابقات قرآنی مورد توجه قرار گرفتن موضوع انس با قرآن است.
وی با بیان اینکه در لحظه‌های شادی و نشاط باید قرآن را باخود همراه کنیم، افزود: باید مشکلات خود را به قرآن عرضه و گره‌ها را با قرآن باز کنیم.
کاروند انعقاد تفاهم‌نامه اوقاف با آموزش و پرورش و ارشاد همدان به منظور برگزاری مسابقات قرآن برای دانش‌آموزان زیر 18 سال و جزءخوانی قرآن کریم طی ماه رمضان در سراسر استان و به صورت متمرکز در مرکز شهر را از مهمترین اقدامات اوقاف در حوزه قرآن و عترت برشمرد.
وی بالاترین مرحله را عمل کردن به پیام‌های قرآن دانست و یادآور شد: هدف از برگزاری مسابقات قرآنی صرفا یادگیری نیست بلکه قرآن باید در تمام زندگی جاری باشد و فقط مختص به محافل حفظ و قرائت نباشد.
وی با تأکید بر اینکه باید رشد عقلی و فهمی خود را از قرآن کریم خواستار باشیم، عنوان کرد: شهید مرتضی مطهری، بزرگترین معارف را از قرآن دریافت و همچنین بوعلی‌سینا با آن همه تبحر در فن، برای دریافت علم و فهم به قرآن مراجعه می‌کرد ضمن اینکه بوی قرآن را از اشعار حافظ نیز می‌توان دریافت کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار