• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ارائه خدمات درمانی به بیماران ۳۲ روستای همدان

ارائه خدمات درمانی به بیماران ۳۲ روستای همدان

مدیر درمانگاه شبانه‌روزی «موقوفه بهاء‌الملک» اعتمادیه عنوان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده با دانشگاه علوم پزشکی در دو حوزه بهداشت و درمان، مقرر شد به بیماران صعب‌العلاج و سرطانی ۳۲ روستای هدف موقوفه بهاالملک خدمات ویژه ارائه شود تا مشکلات آن‌ها به حداقل برسد.

 چهارشنبه 18 مهر 1397   73  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، خسرو محمدی، مدیر درمانگاه شبانه‌روزی «موقوفه بهاء‌الملک» اظهار کرد: این درمانگاه در راستای اجرای نیت واقف، به اهالی ۳۲ روستای شهرستان‌های همدان، کبودراهنگ و فامنین خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه می‌دهد.
وی با اشاره به این که در این درمانگاه خدمات درمانی سطح ۱ و ۲ به بیماران ارائه می‌شود، افزود: درمانگاه موقوفه بهاالملک شامل بخش‌های متخصص قلب، دندان پزشکی، مامایی، پزشک عمومی، تزریقات و سرم تراپی است.
محمدی اضافه کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با دانشگاه علوم پزشکی در دو حوزه بهداشت و درمان، مقرر شد به بیماران صعب‌العلاج و سرطانی ۳۲ روستای هدف موقوفه بهاالملک خدمات ویژه ارائه شود تا مشکلات آنها به حداقل برسد.
مدیر درمانگاه موقوفه بهاء‌الملک عنوان کرد: در همین راستا، طی دو ماه گذشته به ۱۰ نفر از بیماران مزبور کمک نقدی یک میلیون تومانی اعطا شد، همچنین بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان اوقاف و معاونت بهداشت دانشگاه، اهالی روستاهای ۳۲ گانه می‌توانند خدمات سطح ۲ را نیز از این موقوفه درمانی دریافت کنند.
وی ادامه داد: خدمات سطح ۲ دربرگیرنده مکمل‌های دارویی است که به دلیل شرایط کنونی در حال حاضر در هیچ نقطه از استان ارائه نمی‌شود، با اجرای این طرح، این دو مجموعه در یک اقدام هماهنگ، با یک هم افزایی بار سنگینی از دوش دانشگاه علوم پزشکی برداشته و خدمات مناسب و خوبی را به گروه هدف یاد شده ارائه خواهند داد.
محمدی با بیان این که مراجعه به این درمانگاه برای همگان آزاد است یادآور شد: از آنجا که تعرفه‌های درمانگاه بهاءالملک دولتی است لذا افراد غیر از روستاهای ۳۲ گانه نیز می‌توانند از تخفیفات این مرکز بهره‌مند شوند.
مدیر درمانگاه بهاء‌الملک ابراز کرد: هم‌چنین بخش دندان‌پزشکی این مرکز با بهره‌گیری از دندان‌پزشکان زبردست و معروف آماده ارائه خدمات دندان‌پزشکی با بهترین مواد و قیمت مناسب به بیماران است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار