• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آمادگی موکب های همدان برای پذیرایی از زائران اربعین/ اربعین نماد اقتدار شیعیان

آمادگی موکب های همدان برای پذیرایی از زائران اربعین/ اربعین نماد اقتدار شیعیان

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان، از توزیع روزانه ۳ هزار پرس غذا در موکب حضرت زینب(س) همدان خبر داد و گفت: در ایام اربعین حسینی امکان اسکان ۴۰۰ نفر را طی هر شب داریم.

 پنج شنبه 19 مهر 1397   109  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام سید علی حسینی از آمادگی اداره اوقاف و امور خیریه همدان برای پذیرایی از زوار اربعین حسینی خبر داد گفت: چند روز قبل از اربعین حسینی موکب حضرت زینب(س) در محل حسینیه چهارده معصوم(ع) شهر همدان و ورودی پل شهرک فرهنگیان برپا خواهد شد.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان افزود: موکب حضرت زینب(س)، موکب حضرت فاطمه الزهرا(س)، موکب قمر بنی هاشم (س) و موکب سردار شهید قهاری سعید در ابتدای وروردی شهر همدان و همچنین در آزاد راهها و ابتدای اتوبان ملایر به اراک دایر هستند.
وی اظهار داشت: رسالت ما این است که فرهنگ حسینی و اربعین را که برخاسته از اسلام ناب محمدی است به جهانیان معرفی کنیم و این واقعیت مسیر نمی شود مگر بتوانیم شرایطی را مهیا سازیم که مانند چند سال گذشته زمینه حضور حداکثری عاشقان و شیفتگان سیدالشهدا و یارانش در این همایش میسر شود.
وی گفت: در طول چند سال گذشته دشمنان اسلام برای تضعیف این نماد اقتدار تلاش های بسیاری کردند و از تهدید و ترور گرفته تا ایجاد موانعی که مردم نتوانند در این همایش پیاده روی اربعین حضور حداکثر داشته باشند که به یاری و الطاف خداوند موفق نشده است.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه خدمات ما بیشتر به زائران مسیر برگشت کربلا خواهد بود، گفت:‌ سه روز قبل اربعین حسینی و چهار روز بعد از آن خدمات به زائران ارائه خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار