• امروز دوشنبه دوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیاده‌روی اربعین مانور قدرت اسلام و شیعیان است

پیاده‌روی اربعین مانور قدرت اسلام و شیعیان است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: پیاده‌روی اربعین مانور قدرت اسلام و شیعیان است

 شنبه 28 مهر 1397   32  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان به نقل از خبرگزاری مهر ، آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی در خطبه‌های نماز جمعه همدان با اشاره به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و بیان اینکه طی سال های اخیر توجه جهانیان به راهپیمایی اربعین و زیارت امام حسین(ع) بیشتر شده است، گفت: باید از این ظرفیت بزرگ برای ترویج دین اسلام استفاده کرد.
وی به ویژگی های زیارت اربعین اشاره کرد و با بیان اینکه در زیارت‌های غیر از اربعین فقط به مظلومیت امام حسین(ع) اشاره شده اما در زیارت اربعین یک زیارت پیروزمندانه را قرائت می‌کنیم، گفت: پیاده‌روی اربعین مانور قدرت اسلام و شیعیان است.
آیت الله محمدی همچنین با اشاره به افزایش استقرار موکب‌ها در مسیر زائران کربلا، عنوان کرد: پیاده روی اربعین اتفاقی است که از تمام ملت‌های دنیا برای حضور در این مانور قدرت حضور می‌یابند.
وی زیارت اربعین را یک موهبت الهی عنوان کرد و با اشاره به اینکه همدان در مسیر زائران حسینی قرار دارد و مردم باید ازاین فرصت بهترین استفاده را داشته باشند، افزود: برپایی موکب ها و ایستگاه های صلواتی برای پذیرایی و خدمت رسانی به زائران اجر معنوی و اخروی فراوانی دارد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه خداوند در قلب مومنان معرفتی پوشیده نسبت به امام حسین (ع) قرار داده است، افزود: هرچقدر معرفت و آگاهی شیعه به امام حسین (ع) بیشتر باشد از مشکلات و مسایل دنیا سالم تر عبور می کند.
آیت الله محمدی با بیان اینکه آمریکا تنها با اسلام مشکل ندارد، بلکه مقابل تمام ادیان الهی و رویکرد استکبارستیزی ایستاده است، عنوان کرد: امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی استقلال و آزادی را به مردم ایران هدیه کرد که باید قدردان آن بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار