• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وقف یک منزل در رزن

وقف یک منزل در رزن

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن از وقف یک منزل در روستای چپقلو در اين شهرستان طی دهه وقف خبر داد.

 پنج شنبه 24 آبان 1397   46  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، حجت‌الاسلام احمدرضا خزایی با اشاره به اقدامات صورت گرفته طی دهه وقف در شهرستان رزن اظهار کرد: دیدار با امام جمعه رزن و امام جمعه شهر قروه، خانواده شهید عباسی و واقف خیراندیش غلامعلی حسنی در این دهه انجام شد.
وی با اشاره به سخنرانی در خصوص لزوم ترویج فرهنگ وقف در نماز جمعه هفته گذشته، گفت: دیروز همایش یاوران وقف با حضور امام جمعه شهر قروه و رؤسای ادارات و... برگزار شد.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن به سخنرانی‌های صورت گرفته در روستای قادرخلج، ورقستان و گاوسوار نسبت به اهمیت وقف اشاره کرد و افزود: نیات واقفان خیراندیش به منظور اعزام افراد به مشهد مقدس در روستای قینرجه انجام شد.
وی با اشاره به غبارروبی امامزاده اسماعیل(ع) روستای چپقلو شهرستان رزن گفت: از روند بازسازی آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بازدید شد که کار فونداسیون آن به اتمام رسیده و ستون‌های حرم مطهر نیز ساخته شده است.
خزایی از ثبت یک وقف جدید در دهه وقف خبر داد و افزود: یک باب ساختمان به همراه پارکینگ به مساحت 140 متر برای ساخت خانه عالم روستای چپقلو وقف شد.
وی به توزیع سبد کالا بین نیازمندان اشاره کرد و گفت: 20 عدد سبد کالا به ارزش یک‌میلیون تومان بین نیازمندان شهرستان رزن توزیع شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار