• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاح 7 طرح در همدان با تخصيص یک‌میلیارد تومان

افتتاح 7 طرح در همدان با تخصيص یک‌میلیارد تومان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از افتتاح هفت طرح در سطح استان با تخصيص یک‌میلیارد تومان در هفته وقف خبر داد.

 پنج شنبه 24 آبان 1397   69  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، ر حجت‌‌الاسلام محمد کاروند بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح دو طرح عمرانی و آموزشی اداره اوقاف با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف در دهه وقف اظهار کرد: این برنامه‌ها طی 10 روز گذشته در شهر همدان و سایر شهرستان‌ها به خوبی اجرا شد.
وی برگزاری همایش گرامیداشت واقفان خیراندیش و خیران بقعه‌ساز با سخنرانی دو تن از نمایندگان مردم استان در مجلس را از مهمترین برنامه‌های دهه وقف برشمرد و برپایی «ایستگاه‌های همه واقف باشیم»، نمایشگاه وقف و... را نیز از دیگر برنامه‌های اجرا شده دهه وقف در استان همدان دانست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان با بیان اینکه اجرای امینانه نیات واقفان مهمترین و اصلی‌ترین اولویت این مجموعه است، تصریح کرد: در دهه وقف هفت مورد افتتاح طرح با تخصیص یک‌میلیارد تومان اعتبار انجام شد.
وی از افتتاح موزه امامزاده عبدالله (ع) همدان در دهه وقف خبر داد و آن را یکی از کارهای کم‌نظیر در کشور دانست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان با بیان اینکه مجموعه آثار تاریخی امامزادگان سطح استان و موقوفات در این محل نگهداری خواهد شد، در ادامه از ثبت 15 مورد وقف جدید در استان خبر داد.
وی با اشاره به وجود 3 هزار و 400 موقوفه در استان که 700 مورد آن منفعتی و درآمدزاست، تعداد رقبات را نیز 46 هزار مورد عنوان کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر نیز با اشاره به افتتاح دو طرح عمرانی و آموزشی گفت: این طرح‌ها شامل سالن غذاخوری دبیرستان موقوفه پسرانه نمونه سیفیه و یک کلاس درس در مدرسه سیفیه 3 و 4 بوده است.
پژمان جعفری اعتبار هزینه شده برای این دو طرح را 220 هزار تومان دانست و افزود: برای بازسازی و تجهیز سالن غذاخوری دبیرستان نمونه سیفیه 150 میلیون تومان و برای ساخت کلاس درس مدرسه سیفیه 3 و 4 نیز 70 میلیون تومان از درآمدهای اوقاف هزینه شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار