• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قدردان مدافعان حرم باشیم

قدردان مدافعان حرم باشیم

جانشين آموزش ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: زمانی ما با رزمندگان و مدافعان حرم آشنا می شویم که آنها شهید شده اند و در بین ما نیستند البته اگر بتوانیم باز هم آن ها را بشناسیم و ارزش آن ها را درک کنیم از این رو تا زمانی که در بین ما هستند باید قدر آن ها را بدانیم.

 جمعه 16 آذر 1397   53  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، سردار مهدی فرجیان زاده جانشين آموزش ستاد كل نيروهاي مسلح پنجشنبه شب در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم که در حسینیه سیدالشهدا(ع) آرامستان موقوفه باغ بهشت همدان برگزار شد با اشاره به لزوم قدردانی از مجاهدت های مدافعان حرم یادآور شد: اگر روزی از لحظه لحظه فعالیت ها و مجاهدت های این رزمندگان فیلمی ساخته شود شاید مردم با شخصیت این بزرگان ذره ای آشنا شوند.
وی افزود: زمانی ما با رزمندگان و مدافعان حرم آشنا می شویم که آنها شهید شده اند و در بین ما نیستند البته اگر بتوانیم باز هم آن ها را بشناسیم و ارزش آن ها را درک کنیم از این رو تا زمانی که در بین ما هستند باید قدر آن ها را بدانیم.
سردار فرجیان زاده شهید همدانی را نمونه یک فرمانده کامل دانست و گفت: بسیاری از کارهایی که در کشور به عنوان نمونه برای استان های دیگر انتخاب شد مبتکر آن سردار سرلشکر همدانی بود.
وی تصریح کرد: شهید همدانی در همه زمینه ها دارای ابتکار و خلاقیت او زبانزد بود تا جایی که بسیاری از پروژه های بسیج و سپاه با نظر وی شروع می شد و پایه گذار آن بود.
جانشين آموزش ستاد كل نيروهاي مسلح یادآور شد: تاسیس دهکده مقاومت در همه استان یکی از ابتکارات سردار بود که مردم در این مجتمع ها افزون بر تفریح با فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس نیز آشنا می شوند.
وی آینده نگری را از دیگر ویژگی های سردار همدانی برشمرد و گفت: در همه مسؤولیت هایی که وی عهده دار آن بود با بصیرت و تیزبینی خاص خود توانست مسیرهای درست را تشخیص دهد.
سردار فرجیان زاده خاطرنشان کرد: بسیاری از جوانان مدافع حرم که حتی سن آنها به سال های دفاع مقدس هم نمی رسد و آن را ندیده اند در این جبهه عاشقانه وارد شدند و همه شاهد رشادت های آن ها بودند.
وی ادامه داد: اگر زندگی نامه هر یکی از این شهدا را مرور کنیم خواهیم فهمید هر یک از آنها دارای چه شخصیت والایی بودند که باید ساعت ها در موردشان صحبت کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار