• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مشاغل کارکنان آرامستان موقوفه همدان در گروه مشاغل سخت و زیان‌آور قرار گرفت

مشاغل کارکنان آرامستان موقوفه همدان در گروه مشاغل سخت و زیان‌آور قرار گرفت

مدیر آرامستان موقوفه باغ بهشت شهر همدان اظهار کرد: طی جلسه‌ای با حضور قائم مقام و اعضای هیئت رئیسه آرامستان‌های کشور در همدان مشاغل سخت و زیان‌آور کارکنان آرامستان جزء مشاغل سخت لحاظ شد

 شنبه 22 دی 1397   47  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، محراب غیاثوند، مدیر آرامستان موقوفه باغ بهشت همدان در این زمینه اظهار کرد: طی جلسه‌ای با حضور قائم مقام و اعضای هیئت رئیسه آرامستان‌های کشور در همدان مشاغل سخت و زیان‌آور کارکنان آرامستان جزء مشاغل سخت لحاظ شد.
وی افزود: پرسنل آرامستان‌ها از زحمت‌کش‌ترین و بی‌قید و شرط‌ترین افراد جامعه هستند که در سخت‌ترین شرایط یک انسان به او ارائه خدمت می‌کند اما متأسفانه آنگونه که باید از جایگاه اجتماعی خوبی در میان مردم برخوردار نیستند.
غیاثوند اضافه کرد: شأن این افراد بالاتر از کسانی است که در سایر نهاد‌ها و دستگاه‌ها مشغول به ارائه خدمت هستند چرا‌ که جسد عزیزان آدمی را به خاک می‌سپارند.
مدیر آرامستان موقوفه همدان ادامه داد: در راستای احقاق حق این عزیزان جلسه‌ای با حضور قائم مقام و اعضای هیئت رئیسه آرامستان‌های کشور و مدیرکل اوقاف استان و رئیس اداره اوقاف شهرستان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه مشکلات و مسائل مربوط به پرسنل آرامستان بیان شد گفت: طی صحبت‌های صورت گرفته با تأیید اداره کار و تأمین اجتماعی از این پش شغل کارکنان آرامستان‌ها جز مشاغل سخت و زیان آور لحاظ خواهد شد.
غیاثوند با بیان اینکه این مجموعه گام‌هایی در راستای احقاق حق کادر آرامستان برداشته است، ابراز کرد: اجرای این طرح بستگی به مساعدت و همکاری سازمان تأمین اجتماعی و اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی دارد.
وی اظهار کرد: طبق ماده ۷۶ آیین نامه کلیه شاغلین آرامستان‌ها اعم از کارگران و کارمندان مشروط به داشتن حداقل ۷ هزار و ۳۰۰ روز کاری جز مشاغل سخت محسوب شده و با پرداخت حق بیمه ۲۰ ساله بدون شرایط سنی می‌توانند از بازنشستگی پیش از موعد استفاده کنند.
مدیر آرامستان موقوفه همدان بیان کرد: در آرامستان موقوفه همدان ۲۷ نیروی کار مستقیم و ۲۵ نیروی کار غیر مستقیم در تمام ایام سال مشغول به ارائه خدمات هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار