• امروز شنبه دوم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری 10 شب، 10 مسجد در اسدآباد

برگزاری 10 شب، 10 مسجد در اسدآباد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد از برگزاری برنامه (10 شب ،10 مسجد) در ایام دهه فجر فاطمی امسال خبر داد .

 شنبه 29 دی 1397   47  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، علی قبادی در این زمینه اظهار کرد:اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که مصادف با ایام فاطمیه است اجرای برنامه های مختلفی را پیش بینی کرده که این برنامه ها ضمن ارتقا نشاط اجتماعی با رنگ و بوی ایام دهه فجر فاطمی و با حضور پررنگ مردمی برگزار خواهد شد .
وی برپایی خیمه‌های معرفت به منظور پاسخ‌گویی به مسائل شرعی و مشاوره مسائل اخلاقی و خانوادگی در بقاع متبرکه شاخص شهرستان ، شعرخوانی شاعران انقلابی، قرائت قرآن ،مداحی، فضاسازی در بقاع متبرکه، پیاده‌روی خانوادگی از روستاهای بخش آجین اسدآباد به سمت امامزاده پیرسلمان(ع) را از جمله اهم برنامه های اداره اوقاف اسدآباد به مناسبت ایام فجر فاطمی عنوان کرد و افزود:به همین مناسبت در 16 بهمن ماه تعداد 3 هزار و 500 قرص نان نیز در منطقه شهراب توزیع خواهد شد .
قبادی در ادامه با بیان اینکه شهرستان اسدآباد دارای 13 امامزاده، 11 موقوفه منفعتی و 150 موقوفه انتفاعی بوده و بعد از ملایر و همدان بالاترین رتبه درآمد موقافات را در استان همدان دارد یاد آور شد: بیش از 75 درصد اماکن و بقاع متبرکه اسدآباد دارای سند مالکیت هستند که سند مالکیت 36 مورد از اماکن و بقاع متبرکه شهرستان طی یکسال گذشته اخذ شده است .
وی همچنین با اشاره به وجود 13 امامزاده در سطح شهرستان اسدآباد اظهار کرد: تا کنون 60 درصد امامزاده‌های این شهرستان مرمت شده و تعمیر و مرمت و ساماندهی مابقی امامزاده‌ها را نیز در برنامه داریم .
قبادی درآمد حاصل از امامزاده‌های این شهرستان را طی یکسال گذشته افزون بر 300 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در رابطه با بحث مرمت امامزاده‌ها در حال حاضر مرمت و بازسازی امامزاده عبدالله(ع) به اتمام رسیده و تخریب 3 امامزاده نیز در راستای مرمت و بازسازی انجام گرفته است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار