• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امام جمعه جدید همدان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد

امام جمعه جدید همدان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد

حجت الاسلام حبیب‌الله‌ شعبانی‌موثقی حضور خود در همدان در قامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان را با احترام به شهدا آغاز کرد و در نخستین ساعات صبح در مزار شهدا حاضر شد.

 جمعه 24 اسفند 1397   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان به نقل از نافع ، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان صبح امروز پیش از اجرای مراسم تودیع و معارفه در مزار شهدا در آرامستان موقوفه باغ بهشت همدان حاضر شد تا با اقتدا به راه شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و امام شهدا مسؤولیت خطیر نمایندگی ولی فقیه در استان را آغاز کند.
نماینده جوان ولی فقیه در استان همدان در جمع پر شور مردم به همراه رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، استاندار همدان، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)، نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس و چند تن از مسوولان زیارت شهدا را با حضور بر مزار سردار رشید اسلام، حاج حسین همدانی آغاز کرد و سپس با حضور بر مزار مرحوم آیت‌الله ملاعلی معصومی همدانی، مرحوم آیت‌الله موسوی همدانی نماینده اسبق ولی فقیه در استان همدان و سردار سعید قهاری سعید و سایر شهدا حضور پیدا کرده و به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کرد.
آیت‌الله شعبانی ‌موثقی در حاشیه ادای احترام به مقام شامخ شهدا با بیان اینکه هر چه داریم از شهداست و باید در مسیر اهداف آنها مجاهدانه گام برداشت، اظهار کرد: ما تا ابد مدیون شهدا و ایثارگری آنها هستیم.
وی افزود: مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده من گذاشته شده که باید به لطف خدا و همراهی مردم آن را انجام دهم.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: نهاد نماز جمعه به عنوان یک قرارگاه فرهنگی باید زمینه شتاب‌بخشی به حرکت دینی و انقلابی را مهیا کند و وظیفه اصلی این نهاد توجه به اسلام، نظام و مردم است.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و خطاب رهبری به جوانان در این بیانیه افزود: پیشبرد اهداف اصلی نظام بر عهده جوانان است و همه در این وظیفه خطیر باید احساس مسئولیت کنند.
آیت‌الله شعبانی در پایان از زحمات آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی تشکر کرد و بیان کرد امیدوارم از این به بعد هم بتوانیم از محضر آیت‌الله طه‌محمدی استفاده کنیم.
آیت‌الله شعبانی پس از حضور بر مزار شهدا، راهی استانداری همدان شد تا مراسم معارفه انجام شود.
پس از برگزاری مراسم رسمی، مردم در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) از نماینده ولی فقیه در استان استقبال کرده و مراسم تودیع و معارفه و البته نماز جمعه با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی‌اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برگزار گردید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار