• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: دشمنان راه به جایی نمی‎برند/رژیم منحوس پهلوی  اوقاف را از بین برد

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: دشمنان راه به جایی نمی‎برند/رژیم منحوس پهلوی اوقاف را از بین برد

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه استکبار جهانی انواع کودتاها و توطئه‌های سخت و نرم را علیه انقلاب اسلامی اجرا کرد اما نتوانست کاری از پیش ببرد.گفت:مسیر انقلاب اسلامی را با اقتدار پیش می‌بریم.

 جمعه 24 اسفند 1397   32  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به نقل از خبرگزاری فارس،آیت‌الله محمد محمدی‌گلپایگانی ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان در حسینیه امام خمینی(ره) اظهار کرد: آیت‌الله شعبانی که جوانی شایسته و انقلابی هستند با حکم مقام معظم رهبری به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان همدان معرفی شدند.
وی با قدردانی از زحمات آیت‌الله طه‌محمدی، ایشان را شخصیتی فاضل، ادیب، دانشمند برشمرد و گفت: انشاءالله جایگزین او جای خالی‌ آیت‌الله طه‌محمدی را پر خواهد کرد.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه در طول 40 سال گذشته دشمن توطئه‌های مختلفی علیه ایران اسلامی انجام داده است ادامه داد: استکبار جهانی انواع کودتاها و توطئه‌های سخت و نرم را علیه انقلاب اسلامی اجرا کرد اما نتوانست کاری از پیش ببرد.
وی با بیان اینکه با اقتدار مسیر انقلاب اسلامی را پیش می‌بریم گفت: صدور بیانیه گام دوم انقلاب با بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان انقلابی در همین راستاست.
محمدی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه پهلوی خیانت‌های بسیاری به این کشور کرد خاطرنشان کرد: رضاخان خائن ابتدا به دینداری وانمود می‌کرد اما وقتی به تخت شاهی رسید کمر به قتل دین بست و کسی جرأت نداشت یک «یا حسین(ع)» بگوید.
وی با بیان اینکه کسی جرأت بر زبان آوردن نام خدا را نداشت گفت: رضاخان و رژیم منحوس پهلوی، اوقاف را به طور کامل از بین برد و به خاطر کشف حجاب مردم را در مسجد گوهرشاد به گلوله بست.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه در دوران محمدرضاشاه نیز 13 سال نخست وزیر بهایی بر کشور حاکم بود اظهار کرد: در جشن‌های 2500 ساله 30 میلیون دلار هزینه شد و غذا و مشروبات الکلی از پاریس به شیراز با هواپیمای چارتر می‌آوردند اما مردم گرسنه بودند.
وی با بیان اینکه تریبون‌دارها باید واقعیت‌ها را به مردم بگویند افزود: امام خمینی(ره) حق حیات بر گردن ما دارد چراکه ما را آزاد کرد و امروز ایران اسلامی بهترین نقطه برای زندگی مسلمانان است.
محمدی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه در عربستان مردم اجازه دینداری ندارند تصریح کرد: با یک سلام دادن به پیامبر(ص)،کودکی را سر می‌برند آن وقت ایران را به نقض حقوق بشر محکوم می‌کنند!
وی با بیان اینکه در فرانسه با اسلحه مردم و جلیقه زردها را کشتند و کور کردند ادامه داد: آن وقت مدعیان حقوق بشر که خود در این جنایت‌ها دست دارند ما را نصیحت می‌کنند که خنده‌دار است.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه همدان دارای حوزه‌های علمیه قوی است خاطرنشان کرد: باید مثل گذشته افراد شایسته‌ بیشتری را از این شهر تربیت کنیم.
وی با بیان اینکه یک‌هزار و 200 روستا در استان همدان وجود دارد گفت: تنها می‌توان 200 روحانی به روستاها فرستاد که با این اوصاف یک‌هزار روستا بدون روحانی می‌ماند، باید حوزه‌های علمیه این موارد را پوشش دهند.
گلپایگانی در پایان سخنان خود حکم نماینده ولی‌فقیه در همدان را برای نمازگزاران قرائت کرد و سلام مقام معظم رهبری را به آنها ابلاغ کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار