• امروز شنبه دوم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان معرفی شد

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان معرفی شد

با تقدیر اززحمات سه ساله حمیدرضا نوروزی رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه تويسركان، مهدی محمدظاهری به عنوان رئیس اين اداره معرفی شد.

 چهارشنبه 22 خرداد 1398   49  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، بعدازظهر امروز از زحمات بیش از سه ساله حمیدرضا نوروزی تقدیر و مهدی محمدظاهری به عنوان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان معرفی شد.
رئیس سابق اداره اوقاف تویسرکان با اشاره به اینکه اداره اوقاف تویسرکان در اکثر مباحث فرهنگی پایلوت بوده از بازسازی، به‌روز شدن و تعمیر بقاع متبرکه این شهرستان در دوره مسئولیت خود خبر داد و گفت: اداره اوقاف تویسرکان در برنامه قرآنی در استان جایگاه ویژه‌ای دارد به طوری که سهمیه 3 هزار نفری اوقاف در طرح تربیت حافظان قرآن کریم در سه سال گذشته محقق شد.
حمیدرضا نوروزی با اشاره به اعزام 130 نفر در قالب طرح زائران حرم رضوی به مشهد مقدس، توزیع یک‌هزار و 500 سبد کالا بین فقرا و توزیع ۵۰۰ بسته‌ مهر تحصیلی در ادامه افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع استعلامات در اداره اوقاف و امور خیریه تویسرکان کمتر از دو ساعت انجام می‌گیرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان نیز با اشاره به اینکه نزدیک ۴۰۰ رقبه در تویسرکان داریم افزود: اکثر این ملک‌ها کشاورزی است یا مغازه‌هایی است که سرقفلی آن‌ها نباید واگذار می‌شد که واگذار شده است.
حجت الاسلام محمد کاروند با تاکید براینکه اگر بخواهیم نیت موقوفه را در شهرستان توسعه دهیم باید برای این امر فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در تویسرکان با جدیت پیگیری کنیم گفت: سیستم سازمان اوقاف با حضور حجت الاسلام والمسلمین خاموشی از خام‌فروشی جلوگیری کرده و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و خدمات مردمی را دارد.
وی با اشاره به اینکه سه پرونده حقوقی داریم که اهمیت ویژه دارد افزود: یکی از این موقوفه‌ها مسجدی در وسط بازار تویسرکان هست که برای احیای آن نیاز به مساعدت داریم.
سرپرست فرمانداری تویسرکان گفت: اینکه مبنای انتخاب رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تویسرکان بر بومی‌پروری گذاشته شده، قابل تقدیر است.
سید رسول حسینی از رئیس جدید اوقاف تویسرکان آماده‌سازی بانک اطلاعات اولیه اوقاف را خواست و بیان کرد: ما در خدمت مجموعه شهرستان هستیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار