• امروز شنبه شانزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شهر نمایشگاهی مبل و منبت ایجاد می شود

شهر نمایشگاهی مبل و منبت ایجاد می شود

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان همدان:با همکاری و مشارکت اوقاف و امور خیریه در ضلع شمالی جاده سلامت ملایر ، شهر نمایشگاهی مبل و منبت احداث خواهد شد. فرماندار ملایردر نشست ویژه برنامه مهر تحصیلی و اهدای امکانات آموزشی وتحصیلی به دانش آموزان بابیان این مطلب اظهار کرد: برای سال تحصیلی جدید 3 هزار بسته کمک تحصیلی به ارزش 500 میلیون تومان تهیه وبین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

 یک شنبه 20 مرداد 1398   455  0      

فرماندار ملایردر نشست ویژه برنامه مهر تحصیلی و اهدای امکانات آموزشی وتحصیلی به دانش آموزان بابیان این مطلب اظهار کرد: برای سال تحصیلی جدید 3 هزار بسته کمک تحصیلی به ارزش 500 میلیون تومان تهیه وبین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.
قدرت ا... ولدی در ادامه با ارج نهادن به نیت واقف" سیف الدوله" در راستای حمایت از دانش آموزان بی بضاعت گفت: مجموعه آموزش و پرورش بخش جوکار و سامن و ملایر همچنین کمیته امداد امام خمینی (ره)و بهزیستی موظفند این دانش آموزان را شناسایی و بسته های حمایتی را بین آن ها توزیع کنند.وی تأکید کرد: طبق ضوابط جاری کشور و نیت واقف پیگیر انجام اقدامات لازم در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان هستیم.مدیر کل اوقاف و امور خیریه همدان نیز در این نشست اظهار کرد: بسته مهر تحصیلی از محل عواید موقوفات مرتبط با آموزش و پرورش شامل لوازم مورد نیاز دانش آموزان تهیه و با حفظ جایگاه و شأن دانش آموزان در اختیار آن ها قرار می گیرد.رضا حاجی زین العابدینی در ادامه با بیان اینکه رسالت شناسایی این دانش آموزان بر عهده آموزش و پرورش ، کمیته امداد و بهزیستی است گفت: لوزام خریداری شده با کیفیت مطلوب و رعایت الگوی ایرانی اسلامی تهیه شده است که به رونق تولید نیز کمک می کند.نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز یکی از مزایای وقف در شهرستان ملایر را بهره مند شدن 3 هزار دانش آموز بی بضاعت دانست و گفت: این اقدام سبب ترویج و تشویق امر وقف نیز خواهد شد.حجت السلام احد آزادیخواه با اشاره به مطالبات جدی مردم در حوزه اوقاف و امور خیریه ، ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار و مدیر کل اوقاف و امورخیریه گفت: موارد مربوطه برای 7 سرفصل اصلی مجوز لازم اخذ و مشکلات موجود حل شد.
وی با اشاره به مشکلات حقوقی موقوفه برای مستأجرین املاک وقفی افزود: در این مورد مشکلات عدیده ایی وجود داشت، پرونده های قضایی تشکیل شده بود و تبعات اجتماعی به بار آورده بود که موفق شدیم حقوق موقوفه را به صورت پرداخت 30 درصد نقد و مابقی به صورت اقساط دو ساله عملیاتی کنیم.
آزادیخواه همچنین از واگذاری زمین های بحر جاده سلامت خبر داد و به حل مشکلات بخشی از واحد های ساکن زیر پرچم که تصرف عدوانی شده بود و اوقاف حق تخریب آن ها را داشت اشاره کرد.
وی با بیان اینکه مجموعه دادسرای شهرستان تخریبی و از کا رآیی افتاده است تأکید کرد: 5 هزار متر زمین وقفی در حاشیه میدان قائم برای این مهم اختصاص یافته است و امیدواریم با جذب اعتبارات ملی ساختمانی در شأن مردم ملایر احداث کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار