• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع روزانه 5 هزار پرس غذا در هر یک از موکب‌های 4 گانه اوقاف

توزیع روزانه 5 هزار پرس غذا در هر یک از موکب‌های 4 گانه اوقاف

توزیع روزانه 5 هزار پرس غذا در هر یک از موکب‌های 4 گانه اوقاف

 چهارشنبه 10 مهر 1398   40  0      

حجت‌الاسلام سید علی حسینی، معاون فرهنگی اوقاف و امورخیریه استان همدان در گفت‌و‌گو با خبرنگار روابط عمومی اوقاف در همدان، اظهار کرد: همزمان با ایام اربعین حسینی چهار موکب با نظارت اوقاف و امور خیریه آماده پذیرایی از زوار اباعبدالله(ع) است.
معاون فرهنگی اوقاف استان همدان افزود: موکب «قمر بنی‌هاشم» واقع در اتوبان همدان- تهران، سه راهی روعان، مسجد امام خمینی، در خدمت زوار عتبات عالیات خواهد بود.
وی ادامه داد: موکب «حضرت زینب(س)» واقع در حسینیه چهارده معصوم(ع)، سه راهی فرهنگیان و موکب «شهید قهاری سعید» در محل اتوبان همدان- کرمانشاه، گردنه اسدآباد- مسجد امام خمینی از دیگر مواکب فعال در ایام اربعین است.
حسینی با اشاره به اینکه در چهار موکب این مجموعه علاوه بر اسکان، انواع خدمات نیز به زوار ارائه می‌شود، ادامه داد: موکب «فاطمه الزهرا(س)»، واقع در بهشت هاجر، اتوبان ملایر- اراک به عنوان آخرین موکب آماده ارائه خدمات به زوار اباعبدلله(ع) است.
وی با اشاره به اینکه فعالیت موکب‌های اربعین از 13 مهر ماه به مرور آغاز می‌شود، گفت: فعالیت رسمی موکب‌ها از یک هفته مانده به اربعین آغاز و تا یک هفته پس از اربعین آماده ارائه خدمات به زوار اباعبدالله(ع) هستند.
معاون فرهنگی اوقاف استان همدان با اشاره به اینکه این 4 موکب از محل کمک‌های مردمی و اجرای نیات واقفین در ایام اربعین فعال خواهند بود، گفت: پیش‌بینی می‌شود در ایام اربعین روزانه 5 هزار پرس غذا در هر یک از موکب‌های چهارگانه توزیع شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه در موکب‌های اوقاف خدمات فرهنگی و درمانی نیز ارائه می‌شود، گفت: اقامه نماز جماعت، اعزام مبلغ، برپایی چادر‌های امداد و نجات و خیمه‌های معرفت در جهت پاسخ گویی به شبهات، تبیین فلسفه قیام عاشورا و ...از دیگر برنامه‌های این موکب‌ها است.
وی با اشاره به اینکه 20 مبلغ به موکب‌های 4 گانه اوقاف استان اعزام خواهد شد عنوان کرد: همزمان با ایام اربعین حسینی مبلغان بومی و اعزامی از قم در موکب‌های این مجمعه فعالیت 24 ساعته داشته و در خدمت زوار اربعین خواهد بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار