• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

40 عنوان برنامه در دهه وقف اجرا می شود

40 عنوان برنامه در دهه وقف اجرا می شود

لام حاجی رضا زین العابدینی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آغاز دهه وقف در همدان اظهار کرد: در این ایام 40 عنوان برنامه نظیر افتتاح نمایشگاه وقف، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار و غبارروبی آستان مقدس امامزادگان با حضور مسؤولان از برگزار می‌شود.

 دوشنبه 6 آبان 1398   53  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ثبت یک وقف جدید در همدان در نخستین روز از دهه وقف خبر داد.
ثبت یک وقف جدید در همدان در نخستین روز از دهه وقف
حجت‌الاسلام حاجی رضا زین العابدینی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آغاز دهه وقف در همدان اظهار کرد: در این ایام 40 عنوان برنامه نظیر افتتاح نمایشگاه وقف، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار و غبارروبی آستان مقدس امامزادگان با حضور مسؤولان از برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه همایش «یاوران وقف» با حضور مسوولان، خیران، یاوران وقف برگزار خواهد شد گفت: برپایی ایستگاه‌های «همه واقف باشیم» در تمام شهرستان‌های استان از دیگر برنامه‌های مورد توجه در این ایام است.مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان افزود: عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی به متراژ 185 متر به ارزش 3 میلیارد ریال توسط فردی خیر به نام ملوک رضایی برای کمک به هزینه‌های حوزه علمیه شهرستان اسدآباد وقف شد.
وی در ادامه همفکری مسوولان، واقفان و خیرین در راستای ارتقای فرهنگ غنی وقف مهم عنوان کرد و گفت: امروزه بسیاری از موقوفات در حوزه سلامت، علم‌آموزی، اقتصاد، فرهنگ و صنعت برای مردم اثرگذار بوده و برای واقفان یک باقیات‌الصالحات است.
زین العابدینی بیان کرد: «وقف، بهره‌وری موقوفات و رونق تولید» عنوان روز اول، «وقف، ترویج فرهنگ قرآن و عترت» عنوان روز دوم، «وقف، خدمات اجتماعی، اجرای امینانه نیات واقفین» عنوان روز سوم و «وقف، بقاع متبرکه، زمینه‌ساز تحقق گام دوم انقلاب» عنوان روز چهارم دهه وقف امسال است.
وی گفت: روز پنجم هفته وقف نیز«وقف محیط زیست، بهداشت و سلامت» و عنوان روز ششم «وقف، تحکیم بنیان خانواد، کاهش آسیب‌های اجتماعی»، هفتم «وقف، مهدویت، تمدن اسلامی»، روز هشتم «وقف توسعه پژوهش‌های نوین»، روز نهم «وقف، موسسات خیریه و توسعه مشارکت‌های مردمی» و عنوان روز دهم «وقف، رسانه، تکریم واقفین خیراندیش» نام‌گذاری شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار