• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

700 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جمع آوری شد

700 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جمع آوری شد

جمع‌آوری ۷۰۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد همدان

 سه شنبه 21 آبان 1398   30  0      

حجت‌الاسلام حاجی‌رضا زین العابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از اجرای طرح اداره اوقاف در برگزاری مراسم جشن گلریزان و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اظهار کرد: این مراسم در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) شهر همدان به مناسبت دهه وحدت و ۱۷ ربیع‌الاول برگزار شد.

وی با اشاره به جمع‌آوری ۷۰۰ میلیون ریال در این مراسم برای آزادی زندانیان استان گفت: حضور مردم و حمایت خیرین در جشن آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد تأثیر بسزایی در فرهنگسازی این حرکت خداپسندانه در جامعه دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با تاکید به اینکه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد علاوه بر اینکه اجر و پاداش فراوانی نزد پرودگار متعال دارد افزود:‌ این امر باعث کاهش بسیاری از نابه‌سامانی‌ها و آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

وی با بیان اینکه زندانیان زیادی هستند که به دلیل بدهی و مشکلات مالی در زندان به سر می‌برند گفت‌: خیرین و واقفین خیراندیش می‌توانند با اقدام خیر خود و آزادی آنها، نه تنها زندگی را به یک خانواده برگردانند بلکه باعث شوند جامعه در مسیر درست حرکت کند.

حاجی‌زین‌العابدینی باتاکید به اینکه با زندانی شدن افرادی متاسفانه خانواده‌های آنها نیز گرفتار مشکل و گاهی تزلزل می‌شوند افزود: بذل مال و اختصاص وقت در راستای آزادی زندانیان بدهکار غیربزهکار یک توفیق الهی است و هر کس در این زمینه ریالی و اهدایی داشته باشد بدون شک طبق وعده الهی چندین برابر آن را هم در این دنیا و هم آخرت کسب خواهد کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار