• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حمایت ۵۰۰ میلیون تومانی اوقاف همدان از حوزه‌های علمیه استان

حمایت ۵۰۰ میلیون تومانی اوقاف همدان از حوزه‌های علمیه استان

حمایت ۵۰۰ میلیون تومانی اوقاف همدان از حوزه‌های علمیه استان

 شنبه 7 دی 1398   13  0      

مدیر کل اوقاف استان استان همدان از هزینه ۵۰۰ میلیون تومانی اداره اوقاف استان در راستای حمایت از حوزه‌های علمیه و طلاب خبر داد.
حجت‌الاسلام حاجی‌رضا زین‌العابدینی در همدان با اشاره به برگزاری همایش «نقش مبلغین در تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف» طی روز گذشته با حضور ۴۰۰ نفر از مبلغین استان در دفتر آیت‌الله نوری همدانی اظهار کرد: اداره اوقاف همواره از حوزه‌های علمیه حمایت جدی خواهد کرد و آماده همکاری در تمام زمینه‌ها با این حوزه و مبلغین را دارد.

وی با اشاره به اینکه از طرح های مبلغین و حوزه علمیه در راستای احیای موقوفات پشتیبانی می‌کنیم گفت: آمادگی طرح مسائل موقوفات به مبلغین با عنوان امین موقوفات را داریم.

مدیرکل اوقاف استان استان همدان با بیان اینکه امسال ۵۰۰ مبلغ توسط اوقاف به مناطق مختلف در راستای طرح مسائل مختلف از جمله ترویج فرهنگ وقف اعزام شده‌اند افزود: تا پایان امسال این آمار به ۶۰۰ نفر خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه اعزام مبلغین به مناطق محروم و فاقد روحانی و روستاهای موقوفه از موضوعات مورد توجه است گفت: استان همدان ۷۱ روستای موقوفه دارد که اوقاف آماده همکاری برای استقرار روحانی در این روستاها را دارد.

حاجی‌زین‌العابدینی خاطرنشان کرد: اداره اوقاف استان امسال در راستای حمایت از حوزه‌های علمیه، طلاب و کمک به مدارس و اعزام مبلغین بیش از ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کرده که از محل موقوفات مرتبط با این موضوع بوده است.

وی از برگزاری یادواره شهدای مداح و 400 شهید سرافراز گردان 153 قاسم بن‌الحسن شهرستان تویسرکان طی هشت سال دفاع مقدس خبر داد و افزود: این مراسم به همراه روایت راویان و هم‌سنگران شهدا و روضه‌خوانی و اطعام‌دهی اداره اوقاف تویسرکان برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار