• امروز شنبه شانزدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جشن‌های انقلاب در بقاع متبرکه ملایر  برگزار می گردد

جشن‌های انقلاب در بقاع متبرکه ملایر برگزار می گردد

جشن‌های انقلاب در بقاع متبرکه ملایر برگزار می گردد

 دوشنبه 14 بهمن 1398   6  0      

پژمان جعفری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر ، با اشاره به چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی و جشن‌های باشکوه دهه فجر، اظهار کرد: هم‌زمان با ایام دهه فجر در ۵ بقعه شاخص شهرستان ملایر جشن‌های انقلاب برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشن‌ها در امامزاده عبدالله ملایر، تکیه حضرت ابوالفضل، امامزاده ابراهیم طجر سامن ،امامزاده علی‌اصغر شهر جوکار و امامزاده علی‌اکبر روستای کرکان برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: این جشن‌ها با کمک هیئت‌امنا و همراهی و همکاری مردم توسط اداره اوقاف برگزار می‌شود.
جعفری همچنین به اعزام شش نفر از مبلغان بومی و اعزامی به بقاع متبرکه شهرستان در ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: پاسخگویی به سؤالات شرعی و دینی و همچنین تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، برگزاری نماز جماعت و سخنرانی از برنامه‌های مبلغان در ایام دهه فجر در بقاع متبرکه است.
وی از طنین ندای الله‌اکبر در امامزاده عبدالله ملایر هم‌زمان با شب ۲۲ بهمن خبر داد و تصریح کرد: آذین‌بندی بقاع متبرکه، همکاری با سایر ادارات و نهادها ،برگزاری جشن انقلاب در مساجد و.....از دیگر برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه در ایام دهه فجر است.
وی اضافه کرد: محافل انس با قرآن نیز در حال برگزاری است و با برنامه‌ریزی انجام‌شده در ایام دهه فجر محفل ویژه قرآن با حضور قاری کشوری برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: همچنین در راستای نیت واقف مرحوم سیف‌الدوله نیز شب‌های جمعه در مقبره سیف‌الدوله ملایر اطعام دهی به نیازمندان انجام می‌شود که هر شب جمعه حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر از محل درآمدهای این واقف خیراندیش اطعام دهی می‌شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار