• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف استان   خبرداد: وزیر اقتصاد وضعیت بانک ملی همدان را بررسی کرد

مدیرکل اوقاف استان خبرداد: وزیر اقتصاد وضعیت بانک ملی همدان را بررسی کرد

مدیرکل اوقاف استان خبرداد :وزیر اقتصاد وضعیت بانک ملی همدان را بررسی کرد

 شنبه 19 بهمن 1398   13  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان :بازدید استاندار همدان و مدیرعامل بانک ملی، فرهاد دژپسند را همراهی و مسوولان استانی جزییات پرونده را تشریح می کردند.

پیشتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان از نهایی شدن فرایند الحاق بخشی از ساختمان مرکزی بانک ملی به بقعه شاهزاده حسین(ع) خبر داده و اعلام کرده بود که برای اینکار نیازمند اجازه و امضای شخص وزیر اقتصادی و دارایی هستیم.

حجت الاسلام رضا حاجی زین العابدینی اظهار داشت: پرونده شاهزاده حسین (ع) و بانک ملی همدان پس از کش و قوس فراوان با وساطت استاندار به نتیجه رسید و گره از مشکلاتش باز شده است.

به گفته وی جلسه ای با حضور مسوولان استان به ریاست وزیر اقتصادی و دارایی برای کسب تکلیف درباره بازپس گیری حقوق از دست رفته بقعه شاهزاده حسین(ع) برگزار و توافق هایی حاصل شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: مقرر شده تا قسمتی از بنای بانک که مربوط به بخش ارزی است در اختیار بقعه قرار گیرد تا از سمت خیابان اکباتان و میدان امام خمینی(ره) دو مسیر به سمت امامزاده گشوده شود که تهیه نقشه زمان زیادی را گرفت تا اینکه در ماهه های اخیر طی یک صورتجلسه این موارد برای تائید نهایی به وزارت اقتصادی و دارایی ارسال شد.

به گفته وی جابه جایی شعبه ارزی بانک ملی تابع قوانین و مقرراتی است که نیاز به اجازه و امضای شخص وزیر دارد و باید منتظر بمانیم.

حجت الاسلام حاجی زین العابدینی خاطرنشان کرد: چنانچه وزیر با این موضوع موافقت خود را اعلام کند باید قسمت یاد شده از بانک در اختیار ما قرار گیرد تا مسیری رواق مانند تا پاییز سال ۱۳۹۹ به سمت بقعه احداث شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار