• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهپیمایی 22 بهمن همدان حرم تاحرم برگزار می گردد.

راهپیمایی 22 بهمن همدان حرم تاحرم برگزار می گردد.

راهپیمایی 22 بهمن همدان حرم تاحرم برگزار می گردد.

 شنبه 19 بهمن 1398   9  0      

حجت‌الاسلام سید حسن فاضلیان با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن در میدان امام(ره) برگزار خواهد شد اظهار کرد: آغاز راهپیمایی همدان از میدان امامزاده عبدالله(ع) است و در ادامه راهپیمایان از بلوار کاشانی به سمت پل شهیدصوفی، بلوار خواجه‌رشید، آرامگاه بوعلی و خیابان بوعلی حرکت کرده و در نهایت در میدان امام(ره) در جوار آستان مقدس شاهزاده حسین ع تجمع خواهند کرد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع همزمان با ایام‌الله دهه فجر در سطح استان یادآور شد: سخنران مراسم ۲۲ بهمن همدان عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با بیان اینکه در تمام شهرستان‌های استان نیز همزمان با فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن، راهپیمایی انجام خواهد گرفت بیان کرد: انقلاب اسلامی امنیت پایدار را برای ملت ایران به ارمغان آورده و امروز این مهم در بین کشورهای اسلامی مشهود است.

وی با بیان اینکه حکومت جمهوری اسلامی حس خود باوری و غرور را در مردم ایجاد کرده است بیان کرد: ۲۲ بهمن اوج روز تجدید میثاق مردم با ولایت و نظام جمهوری اسلامی است و بدون تردید امسال باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد.

فاضلیان در پاسخ به اینکه آیا مشکل سیستم صوتی میدان امام(ره) رفع شده است افزود: سیستم صوتی میدان امام (ره) حل شده و در ۲۲ بهمن مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار