• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کمک ۳۰ میلیون تومانی اوقاف ملایر به بیماران خاص

کمک ۳۰ میلیون تومانی اوقاف ملایر به بیماران خاص

کمک ۳۰ میلیون تومانی اوقاف ملایر به بیماران خاص

 دوشنبه 21 بهمن 1398   12  0      

رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: در راستای اجرای امینانه نیت واقف بزرگ ملایری «شادروان سیف‌الدوله» ۳۰ میلیون تومان برای بیماران نیازمند دارای بیماری‌های خاص هزینه شد.

پژمان جعفری روز یکشنبه اظهار داشت: این مبلغ برای تامین دارو و درمان بیماران هزینه شد و برای حدود ۸۰ بیمار دارای بیماری خاص اهدا شد.

وی افزود: این اقدام خیر با هماهنگی موسسه آل یاسین و همزمان با ایام دهه فجر انجام شد و امیدواریم بتوانیم کمک‌های بیشتری را به بیماران خاص ارایه دهیم.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر کمک به حوزه بهداشت و درمان را یکی از نیت‌های مهم شادروان سیف‌الدوله عنوان و بیان کرد: این کمک‌ها در اداره اوقاف و امور خیریه تحویل بیماران شد.

جعفری ادامه داد: امسال در راستای اجرای امینانه نیت واقف بزرگ ملایری، بیش از ۳۰۰ میلیون تومان کمک هزینه درمانی به بیماران پرداخت شد که ۷۰۰ نفر از این کمک‌ها بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به کمک‌های اوقاف و امور خیریه ملایر به بیمارستان امام حسین(ع) گفت: امسال در راستای تجهیز، نوسازی و هتلینگ بخش ۲۵ تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر همچنین بازسازی و مرمت امامزادگان شاخص این شهرستان را از دیگر اولویت‌ها برشمرد و بیان کرد: امسال ۲۰۰ میلیون تومان برای عمران و آبادانی امامزادگان ملایر هزینه شد.

جعفری با اشاره به سفر هفته گذشته استاندار همدان به ملایر و غبارروبی امامزاده عبدالله(ع) این شهر گفت: استاندار همدان در این آیین ۱۰۰ میلیون تومان برای امور عمرانی این امامزاده اختصاص داد.

وی اظهار داشت: بهمن امسال ۴۵ مسافر پاکستانی در راه مانده در جوار آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) ملایر اسکان داده شدند و غذای گرم برای آنها تهیه و توزیع شد.

جعفری همچنین برگزاری هجدهمین دوره سراسری آزمون کتبی قرآن کریم در رشته‌های حفظ و مفاهیم با حضور ۱۵۰ شرکت‌کننده در دانشکده علوم قرآنی ملایر و روضه‌خوانی و اطعام‌دهی با عنوان تبرکات فاطمی و پذیرایی از ۲۰۰ نفر را از دیگر اقدامات در دهه فجر عنوان کرد.

وی یادآور شد: ۲۶ بهمن محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی استاد «سیدجواد حسینی» در این شهرستان برگزار می‌شود.

۶۳.۵ درصد از اراضی شهرستان ملایر موقوفه است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار