• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ویژه برنامه نسیم کرامت در ملایر برگزار می شود

ویژه برنامه نسیم کرامت در ملایر برگزار می شود

ویژه برنامه نسیم کرامت در ملایر برگزار می شود

 پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399   12  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان: در ماه مبارک رمضان برنامه های اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در قالب طرح ضیافت همدلی در حال انجام است.

ریاست اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به اینکه دو هزار بسته حمایتی در ملایر در قالب طرح ضیافت همدلی توزیع شد بیان کرد: ارزش این بسته ها ۶۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی از پخت ۲۵ هزار قرص نان توسط ۸ نانوایی شهر ملایر همزمان با روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و‌گفت:هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیون تومان برای این تعداد نان توسط اداره اوقاف و امور خیریه از محل نیت واقف سیف الدوله به نانواییها داده شده است.
وی افزود:همچنین در طرحی ابتکاری در روز میلاد امام حسن مجتبی ( ع) مبلغ ده میلیون تومان به سوپرمارکتهای مناطق حاشیه شهر برای تسویه بدهی نیازمندانی که قبلا خرید کرده اما بدهی دارند داده خواهد شد تا بدهی این خانواده‌ها نیز تسویه شود.
جعفری همچنین با اشاره به همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در پخت غذای گرم در طرح علی یاوران گفت: در این طرح نیز این اداره اوقاف با همکاری هیات هاب مذهبی بیش از ده هزار پرس غذا تامین و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی در ادامه از توزیع یک هزار غذای تبرکی بین کادر درمان سه بیمارستان مهر، امام حسین( ع) و غرضی ملایر در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) اشاره کرد و‌گفت: در این زمینه هزینه تهیه و پخت این تعداد غذا برای بیماران و‌کادر درمان این مراکز درمانی به آشپزخانه این بیمارستان ها داده شده که با رعایت موازین بهداشتی ‌همه بیماران و‌کادر درمان این مراکز در شب میلاد میهمان مرحوم سیف الدوله در این اطعام دهی هستند که برای این اطعام دهی یکصد میلیون تومان هزینه می‌شود.

ریاست اداره اوقاف و امور خیریه ملایر تصریح کرد: همچنین در شب میلاد یک هزار شربت نذری نیز در سطح شهر توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)نیز کاروان جشن‌و سرور با دعوت از گروه سرود نور الهدی همدان در منطقه مسکن‌مهر، بوستان چمران و بیمارستان امام حسین(ع) ملایر اجرای برنامه دارند.

جعفری یادآور شد: در روز میلاد امام ‌حسن مجتبی(ع) نیز از کارکنان بخش درمانی موقوفه سیف الدوله در بیمارستان امام حسین (ع)ملایر نیز به صورت نمادین تجلیل می‌شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار