• امروز پنج شنبه بیست و سوم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع ۱۵ هزار سبد کالا بین نیازمندان/ هزینه ۲ میلیارد تومانی

توزیع ۱۵ هزار سبد کالا بین نیازمندان/ هزینه ۲ میلیارد تومانی

توزیع ۱۵ هزار سبد کالا بین نیازمندان/ هزینه ۲ میلیارد تومانی

 یک شنبه 21 اردیبهشت 1399   35  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از توزیع ۱۵ هزار سبد کالا بین نیازمندان همدان در اجرای طرح «رزمایش همدلی» خبر داد و گفت: در این طرح بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان: رضا حاجی زین‌العابدینی اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در راستای لبیک به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه و مواسات اقدام به توزیع اقلام ضروری بین نیازمندان کرده است.

وی با اشاره به اینکه دو مرحله رزمایش «ضیافت همدلی» برگزار و ۱۵ هزار سبد کالا و اقلام بهداشتی بین نیازمندان توزیع شد گفت: در مرحله اول توانستیم ۱۰ هزار سبد کالا از محل موقوفات بین نیازمندان توزیع کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اشاره به اینکه در مرحله دوم ۵ هزار سبد کالا تهیه و بین نیازمندان توزیع شد خاطرنشان کرد: طی دو ماه اخیر بیش از ۲۰ میلیارد ریال در این زمینه اجرای نیت شده است.

وی با بیان اینکه طرح «رزمایش همدلی» تا پایان کرونا ادامه خواهد داشت گفت: در کنار مردم و نیازمندان خواهیم بود تا کرونا را به یاری خداوند شکست دهیم.

زین‌العابدینی با تاکید به اینکه طرح «رزمایش همدلی» متناسب با رزمایش کمک مومنانه و به دور از هرگونه موازی‌کاری برگزار شده است افزود: گستره توزیع اقلام با توجه به نیات واقفین در شهرستان‌ها بوده است.

وی با اشاره به اجرای نیات درمان بیماران و توزیع دارو به صورت ماهانه از محل نیات واقفین خیراندیش گفت: در اجرای این نیات بیش از ۲ هزار نفر به صورت رایگان دارو دریافت می‌کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان بیان کرد: تمام بسته‌های حمایتی نیز از محل عوائد موقوفاتی تهیه شده که در حال حاضر هیچ یک از واقفین خیراندیش در قید حیات نیستند و بیش از ۱۰۰ سال پیش فوت کرده‌اند اما همچنان از نیت خیر آنها نیازمندان بهره‌مند می‌شوند.

وی از افراد توانمند خواست به هر میزان اقدام به کار نیک کنند و با وقف اموال خود، آنها را این گونه ماندگار کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار