• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مراسم شب‌های قدر در امامزاده عبدالله(ع) شهر همدان

برگزاری مراسم شب‌های قدر در امامزاده عبدالله(ع) شهر همدان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از برگزاری مراسم شب های قدر در امامزاده عبدالله(ع) شهر همدان با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.

 جمعه 26 اردیبهشت 1399   6  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان همدان :
حجت الاسلام سیدحسن رضوی درباره برگزاری مراسم معنوی شب های قدر در امامزاده ها و بقاع متبرکه همدان اظهار کرد: مراسم معنوی شب های قدر در امامزاده عبدالله(ع) شهر همدان با یک چهارم ظرفیت برگزار می شود.

وی افزود: در سایر مناطقی که امکان بازگشایی مساجد وجود ندارد، با اعلام افراد و هیئت امنای آن منطقه وضعیت بررسی شده و امامزاده آنجا برای برگزاری مراسم شب های قدر با رعایت نکات بهداشتی بازگشایی می شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه مراسم شب های قدر امامزاده عبدالله(ع) به طور زنده از شبکه همدان پخش می شود، اعلام کرد: با همکاری هلال احمر افراد ورودی به امامزاده عبدالله(ع) کنترل شده و از ورود افراد بیمار به امامزاده جلوگیری می شود.

وی با بیان اینکه تمام افراد در محل برگزاری مراسم باید از ماسک و دستکش استفاده کنند، گفت: افراد شرکت کننده لازم است سجاده، مهر، قرآن، مفاتیح و چادر نماز شخصی خود را به همراه داشته باشند.

رضوی با بیان اینکه امامزاده ها به صورت هفتگی ضدعفونی و گندزدایی می شوند، افزود: مراسم شب های قدر در آرامستان و گلزار شهدای همدان امشب برگزار نمی شود و برگزاری مراسم احیا در این مکان ها نیاز به تأیید دانشگاه علوم پزشکی همدان دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه مراسم احیا از ساعت ۲۳ به مدت دو ساعت در امامزاده عبدالله(ع) برگزار می شود، گفت: حجت الاسلام شعبانی موثقی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، حجت الاسلام حسینی یمین و حجت الاسلام طاهری سخنرانان مراسم شب های قدر در امامزاده عبدالله(ع) هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار